Армійський гороскоп на 15 січня 2021 року

14.01.2021
Армійський гороскоп на 15 січня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Мудрість і витримка супроводжуватимуть вас сьогодні. Тому складні службові справи та завдання даватимуться легко.

Телець
Астрологи прогнозують вдалий час, щоб переконати колег і керівництво у правильності ваших рішень. Є висока ймовірність, що суперечка призведе до зриву важливих переговорів.

Близнюки
Для військовиків у цей день можуть бути характерними емоційні спалахи. Щоб не траплялося конфліктів і травмонебезпечних ситуацій тримайте себе в руках.

Рак
Сьогодні вам легко вдаватимуться контакти з начальством і колегами. При прийнятті важливих рішень варто дослухатися до свого серця, воно допоможе не схибити.

Лев
Вдалими будуть переїзди, поїздки, зміни напряму діяльності. Вам сьогодні характерна підвищена самооцінка, що додасть сил для розв'язання службових завдань.

Діва
Відпочиньте сьогодні від наукової діяльності та займіться дрібним ремонтом в кабінеті чи то взагалі відпросіться додому, щоб попрацювати в родинному колі.

Терези
Ви можете відчувати підвищений апетит — дозвольте собі поласувати чим-небудь смачним. Однак в цей день протипоказана важка їжа.

Скорпіон
Вам варто бути сміливішими. Проявляйте більше ініціативи та голосно говоріть про свої бажання й наміри.

Стрілець
Зорі прогнозують вам сприятливий час для здійснення запланованих справ, розв'язання службових питань і проблем. Втілення задуманого призведе до бажаного результату.

Козоріг
Інтуїція сьогодні допоможе Козерогам у військовій службі. Сміливо покладайтеся на власні відчуття у прийнятті рішень.

Водолій
Варто бути уважними й прислухатися до себе. При цьому не бажано вступати у палкі суперечки як з колегами, так і з керівництвом.

Риби
У колективі пануватиме мир, а керівництво буде налаштоване до вас позитивно. Присвятіть вечір виконанню службових обов'язків, завершення недороблених справ і премія вам гарантована.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток