Армійський гороскоп на 15 травня

14.05.2020
Армійський гороскоп на 15 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогоднішній день потішиться вас несподіваним прибутком. Можливо, ви отримаєте приємний бонус до основної заробітної плати за уражену ворожу техніку, а може, отримаєте гроші звідки й не чекали. 

Телець
У п'ятницю, можливо,  відчуєте непосильну втому, занепад бойового духу й апатію. Не варто давати їм взяти гору. Спробуйте акумулювати залишок сил і енергії, щоб гідно провести робочий день.

Близнюки
Вам варто приділити увагу сімейному підрозділу. Крім того, це непоганий час для генерального прибирання будинку. Можна навіть поєднати приємне з корисним і навести лад у сімейному гніздечку разом. 

Рак
Сьогодні вам загрожує нестійкий день у сфері службової та творчої діяльності. Ініціативи, які будуть здаватися вам мало не геніальними, можуть бути сприйняті критично військовим колективом. 

Лев
П'ятниця — чудовий день, щоб взятися за бойову підготовку. Крім того, постарайтеся приділити час своїм близьким, і особливо — коханій людині. 

Діва
Сьогодення вимагає від вас відповідальності у розв'язанні питань зразкового виконання посадових обов’язків. Адже зараз у вас якраз є час для виправлення усіх недоліків.

Терези
Перша половина п'ятниці вдала для досягнення  поставленої мети, реалізації планів та ведення командирських нарад. Після обіду будьте обережні на дорогах — можливі аварії.

Скорпіон
Сьогодні хороший день для того, щоб ви могли вдосталь намріятися про нові звершення у військовій кар’єрі. Однак не переборщіть і постарайтеся не втрачати зв'язок з реальністю. 

Стрілець
У п'ятницю день буде вдалим для укладення нового контракту з ЗСУ, купівлі-продажу нерухомості або цінних паперів, а також інших фінансових вкладень.

Козоріг
Сьогодні вам загрожують конфлікти з оточенням: чи то з випадковими попутниками  в громадському транспорті, побратимами  або ж членами сім'ї. Тримайте себе в руках, контролюйте емоції і по можливості згладжуйте гострі кути.

Водолій
Вам усміхнеться удача в реалізації стратегічних цілей. Не бійтеся звернутися до керівництва щодо підвищення або з пропозиціями щодо нових проєктів. Вас обов'язково вислухають.

Риби
У п'ятницю вам варто приділити увагу собі та своїй зовнішності. Не відкладайте на потім те, що може впливати на ваш морально-психологічний стан вже зараз. Крім того, подбайте про свою фізичну форму.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток