Армійський гороскоп на 15 жовтня 2020 року

14.10.2020
Армійський гороскоп на 15 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Гороскоп радить вам з головою зануритися в роботу. У вас накопичилося безліч бойових завдань, які необхідно вирішити в цей день. Будьте уважні до деталей.

Телець

Постарайтеся не схибити при виконанні вправ зі стрільб. Ви занадто неуважні останнім часом і тому робите безліч помилок. Це може призвести до негативних наслідків.

Близнюки

Зверніть увагу на стан свого здоров'я. Не реагуйте на критику і негатив від командира. Концентруйте свої думки тільки на позитивних емоціях.

Рак

Гороскоп радить цьому знаку не напружуватись. Ваша наелектризованість негативно впливає на атмосферу у військовому колективі. Крім того, сьогодні отримаєте важливу новину зі штабу.

Лев

Постарайтеся бути добрішими до підлеглого особового складу. Зверніть увагу на своїх близьких і манеру спілкування з ними.

Діва

Не хвилюйтесь щодо невирішених проблем, все владнається  само собою. Ви втомилися і вам необхідна короткострокова відпустка.

Терези

Будьте обережні з незнайомцями в цей день. Нові зустрічі можуть принести не тільки позитив, а й неприємності. Не кажіть зайвого і не намагайтеся стрибнути вище своїх посадових обов’язків.

Скорпіон

Вам потрібно взяти вихідний і відпочити після бойового чергування. Також погуляйте з друзями і і думайте лише про хороше.

Стрілець

Зірки вам радять взятися за вдосконалення фізичної підготовки. Активно проведіть час. Пам'ятайте, що це зможе поліпшити стан вашого здоров'я і підвищить бойовий дух.

Козоріг

Не реагуйте на критику і не звертайте увагу на недоброзичливців. Вам слід рухатися до своєї мрії і сміливо досягати нових вогневих рубежів.

Водолій

Цим воїнам необхідно поговорити з побратимом. Він, можливо, зачаїв на вас образу і ваші відносини зіпсувалися. Не повертайтеся до нього спиною, а щиро поговоріть.

Риби

Пам'ятайте, що самообман не приведе до хорошого. Знайдіть в собі сміливість і почніть жити за статутом. Скоро все налагодиться.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток