Армійський гороскоп на 16-17 травня

15.05.2020
Армійський гороскоп на 16-17 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
У вихідні, на жаль, навряд чи вийде забути про свої посадові обов'язки. На вас покладені великі надії, тому спробуйте не розчарувати людей, які в вас вірять. 

Телець
У ці вихідні ви просто зобов'язані згадати про хобі. Ви вже давненько не приділяли увагу вивченню статутів та підвищенню стрілецьких навичок.

Близнюки
Вам гороскоп нобіцяє насичені і продуктивні вихідні, проте це зовсім не означає, що вони будуть легкими. Можливо, підлеглий особовий склад "викине" якесь колінце, створивши проблеми для вас. 

Рак
Ви занадто багато на себе берете. Коли ваш внесок у роботу підрозділу не оцінюють належним чином,  страждаєте. Розслабтеся і пустіть події на самоплин. 

Лев
Вам гороскоп на вихідні обіцяє чимало цікавого: нові та вкрай несподівані знайомства, місця дислокації і враження. Військовослужбовці, які волею долі  зустрінуться на вашому шляху, можуть зіграти важливу роль у майбутньому.

Діва
Здавалося б, вихідні не віщують ніяких турбот, але не поспішайте заспокоюватися. Зірки застерігають від порушень статуту і радять уникати різких висловлювань. 

Терези
Можете сміливо вирушати на відпочинок і кидати всі незавершені справи та накази до понеділка. Гороскоп обіцяє вам справжній релакс і емоційне розвантаження. 

Скорпіон
Вихідні подарують шанс роздобути справжнього побратима, який відіграє важливу роль у житті. Будете здивовані раптовій увазі до своєї персони, але пам'ятайте — ви цього заслуговуєте. 

Стрілець
Варто уникати спілкування з військовим колективом, оскільки ви можете втратити самоконтроль і наговорити зайвого. Шкодувати про власні висловлювання або вчинки — справа вельми неприємна, тому не випробовуйте терпіння оточення.

Козоріг
Доля підштовхне вас до несподіваних висновків, ви зрозумієте важливі речі в повсякденній діяльності вашої військової частини. І нові відкриття будуть приємними. 

Водолій
Вам може здатися, що близькі дещо віддалилися через чергову ротацію в район проведення ООС. Якщо зробите перший крок — отримаєте несподіваний, але дуже приємний результат.

Риби
Зорі радять влаштувати парко-господарський день, оскільки останнім часом ви геть не дбаєте про свій побут. Це може провокувати невдоволення тих, хто постійно перебуває поруч.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток