Армійський гороскоп на 16 березня 2021 року

15.03.2021
Армійський гороскоп на 16 березня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Шукайте однодумців. Не відмовляйтеся від запрошення на конференції або збори. Це прекрасний момент об'єднатися заради спільної справи.

Телець
Уникайте небезпечного поєднання агресивності та впертості: є ймовірність зашкодити собі своїми ж діями. Сьогодні не варто займатися нововведеннями, особливо експериментувати з технікою та електронікою.

Близнюки
Замість того, щоб шукати недоброзичливців навколо, візьміться за самоаналіз. Це допоможе вам зважено оцінювати дійсність та не ухвалювати поспішних рішень.

Рак
Сьогодні можлива незначна помилка. Надто не переймайтеся! Усі мають право на другий шанс, особливо у дрібницях. І пам'ятайте неупередженість та зважений аналіз ситуації — це вже пів шляху до перемоги.

Лев
Імпульсивність може зіграти з вами злий жарт. Якщо не опануєте себе, можливі конфлікти із побратимами щодо матеріальних і службових питань.

Діва
Усі блискучі ідеї, які спадуть на думку цього дня, запишіть у нотатник і залиште на потім. Адже сьогодні для втілення цікавого нового задуму може не вистачити ресурсів. Тому вмикайте Армія FM, і ми навчимо вас усім військовим хитрощам.

Терези
Зірки не радять сьогодні поспішати з рішеннями: не все те золото, що блищить. Не варто зопалу погоджуватися на нову посаду та статус.

Скорпіон
У цей день висока ймовірність втратити точність прицілу і піддатися своїм примхам, або слабкостям. Зосередьтесь на роботі, а про розваги подумаєте ближче до вечора.

Стрілець
Вам варто зосередитись на деталях робочого графіку, а не захоплюйтесь плануванням за кермом, краще стежте за дорогою. Будь-яка помилка сьогодні може завдати чимало неприємностей.

Козоріг
Сьогодні життя підкине додатковий стимул розробити нові стратегічні плани. Та якщо у вас мало часу, не розривайтеся між напрямами, а оберіть один, пізніше ви зможете переглянути свою тактику.

Водолій
Сьогодні все увійде у звичну колію. День не віщує потрясінь і несподіванок. Все піде за добре знайомим сценарієм — планомірним виконанням бойових завдань. 

Риби
Можливі дрібні неприємності на службі, але до кінця дня все нормалізується. Тож не випробовуйте удачу та не дратуйте командира. Сконцентруйтесь на вирішенні поточних завдань.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток