Армійський гороскоп на 16 березня

Армійський гороскоп на 16 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
Ви зможете одним махом завершити усі завдання, які відкладали  не один день. Але не спокушайтесь на пропозиції колег трохи перепочити та відволіктись — і доповідь командиру про успішний результат гарантована.

Тельці
Звичайно, вам під силу і гори зрушити з місця. Але для швидкого результату не соромтесь долучати до виконання завдань підлеглих.

Близнюки
Ритм дня буде дуже насиченим, тож не ловіть гав. Облиште мрійливий настрій і з головою занурюйтесь в роботу. Сьогодні ваша ініціатива буде схвалена командиром.

Раки
Ваш мозок кипить від ідей. Але перш ніж кинути усі сили на реалізацію задуманого, добряче прорахуйте усі ходи, аби не пошитися в дурні. Дочекайтесь важливих новин, а тоді дійте.

Леви
Уважно спостерігайте за ситуацією та продумайте тактику дій. У вас буде чудова нагода проявити свої командирські якості.

Діви
Після ранкового інформування вам буде важко визначитись, з чого  саме почати роботу. Заспокойтеся та продумайте стратегію — і все піде як по маслу.

Терези
Ви будете сповнені енергії та натхнення. Сьогодні сприятливий день, щоб знайти однодумців та переконати опонентів. Зірки на вашому боці, тож дійте!

Скорпіони
На вас чекають хороші новини від командира. Можливо, подяка за зразкове виконання своєї роботи або грошове заохочення. Продовжуйте наполегливо працювати, і невдовзі вам підпишуть рапорт на відпустку

Стрільці
Якщо останнім часом ви працювали в упівсили, то зараз саме час повернути колишній темп роботи. А щоб усе встигати, не нехтуйте ранковою зарядкою.

Козороги
Якщо вам набридла кабінетна робота і тягне на полігон, добре подумайте. Можливо, потрібно ще трохи морально та фізично підготуватись, щоб не зупинитись на півдорозі. 

Водолії
Побратими помічають не тільки Ваш оптимізм, але й величезні амбіції. Але у гонитві за високими посадами не забувайте про дружбу, бо залишитеся без підтримки однодумців.

Риби
Зберігайте спокій та уважно слухайте командира. Не дозволяйте дрібним проблемам здолати мотивацію — і у вас все вийде.