Армійський гороскоп на 16 червня

15.06.2020
Армійський гороскоп на 16 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Ви можете потрапити в не зовсім приємну ситуацію через витівки маленьких членів вашого сімейного підрозділу, однак легко виплутаєтесь із будь-якої ситуації.

Телець

Сьогодні вам доведеться виконувати вимоги вашої снайперської пари або родичів, які попросять про допомогу в побутових справах. У ваших інтересах прискорити виконання всіх прохань.

Близнюки

Зорі обіцяють дуже приємний день. Хоча ви завжди рветесь у гущу бою, сьогодні будете надзвичайно виважені та зосереджені на тому, що робите. 

Рак

Вам гороскоп обіцяє надбавку до грошового забезпечення, за умови застосування своїх розумових здібностей. Зірки віщують успіх і в особистому житті, і в кар'єрі. 

Лев

Вам потрібно обмежити свої витрати, бо гроші незабаром можуть дуже знадобитися. Також необхідно посилити оборонні позиції, тому що вороги можуть наскочити раптово.

Діва

Сьогодні ви можете без причини чіплятися до військових колег. Перегляньте свою модель спілкування, адже, можливо, ваша самооцінка дещо завищена.

Терези

Сьогодні вдалий день для початку ремонтних робіт у розташуванні підрозділу. Ви зможете нарешті облаштувати справді комфортне місце служби.

Скорпіон

Ви нарешті відпочинете після напруженого бойового чергування. Багато питань сьогодні вдасться залагодити саме завдяки вашим старанням. Тому можете сміливо просити у командира додатковий вихідний.

Стрілець

Сьогодні вас дратуватимуть необдумані рішення військового колективу. Можливо, ви навіть станете ініціатором сварки, хоча зможете вийти з конфлікту з мінімальною шкодою для себе.

Козоріг

Ви вже давно не почувалися так спокійно і розслаблено, як сьогодні. Насолоджуйтесь цим станом — гороскоп пророкує режим тиші протягом дня.

Водолій

Ви зможете нарешті збалансувати емоційний та раціональний бік вашої особистості. Сьогодні ви зможете успішно виконати всі бойові завдання. 

Риби

Ваші шанси підписати привабливий контракт з отриманням бажаної військової посади вельми високі. Постарайтеся набратися сил і зробити важливий крок назустріч людині, яка може помітно вплинути на ближче майбутнє.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток