Армійський гороскоп на 16 липня

Армійський гороскоп на 16 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Відпочиньте. Ви звалили на себе стільки посадових обов’язків, що навіть ваш могутній організм може не витримати. Зупиніться, переведіть подих і озирніться на обсяг виконаної роботи — він вас приємно здивує.

Телець

Вам слід бути трішки терпимішими до помилок підлеглого особового складу. Ви кипите і бушуєте, але результату це не приносить. Охолоньте, все буде добре.

Близнюки

Вам доведеться сьогодні виправляти якусь помилку в графіку відпусток офіцерського складу, але це не займе багато часу. Вечір краще присвятити родині.

Рак

Вам варто переглянути свої консервативні погляди та принести в повсякденне життя вашого підрозділу щось нове. Обов'язково порадьтеся з командиром перед тим, як прийняти важливе рішення

Діва

До вас сьогодні зірки налаштовані не дуже доброзичливо. Тому будьте дуже обережні. По-перше, не поспішайте з прийняттям стратегічних рішень — це може закінчитися непоправними втратами. По-друге, бережіть себе.

Лев

Вам краще не вплутуватися в авантюри та бути обережнішими у розв'язанні фінансових питань. Сьогодні не найкращий день для того, щоб ризикувати грошовим забезпеченням.

Терези

Ви круті. Це помітно навіть зіркам. Сьогодні на вас чекає рівний і спокійний день. Не буде ні тривог, ні артилерійських обстрілів. Вчора вам не дуже щастило, але сьогодні все буде добре. До речі, особисте життя готує вам приємний сюрприз.

Скорпіон

Вам потрібно бути пунктуальними. Ви рухаєтеся в правильному напрямку, але дрібні запізнення на важливі шикування можуть звести всі ваші зусилля нанівець. Сьогоднішній день готує вам зустріч із минулим. Буде цікаво.

Стрілець

Не нервуйте дуже сильно. Так, вас усе дістало, і на службі купа проблемних питань, але це нічого. Скоро все піде на лад. До речі, особистого життя це теж стосується.

Козеріг

У вас хороший і підходящий день для бойового чергування зі зброєю. Сьогодні підвищена можливість додаткового заробітку. Слідкуйте за небом.

Водолій

Вам не варто сьогодні заводити нових знайомств і позичати гроші. Азартні ігри та алкоголь заборонені статутними вимогами. Будьте обачні.

Риби

Вам краще присвятити більше часу своїм снайперським парам. Здається, на вас за щось зляться.