Армійський гороскоп на 16 листопада 2020 року

15.11.2020
Армійський гороскоп на 16 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Попри те, що сьогодні перший робочий день тижня, вам варто приділити якомога більше часу своїм близьким. Не забувайте про тих, хто завжди вас підтримував під час обстрілів.

Телець

Цього понеділка вас у черговий раз осяють геніальні ідеї про проведення дозвілля. Водночас тим складніше вам буде сконцентруватися на виконанні службової діяльності.

Близнюки

Сьогодні ці бійці матимуть всі можливості домогтися успіху в різних життєвих сферах. Єдине, про що варто було б потурбуватися, — фінанси.

Рак

Початок робочого тижня розставить всі крапки над "і" в безлічі питань. Можливо, спустить вас з небес на землю і покаже, наскільки дійсність відрізняється від вигадок про військовий обов’язок.

Лев

Сьогоднішній день обіцяє бонус до грошового забезпечення. Можливо, вам віддадуть старий борг, або ж вас чекає раптовий виграш.

Діва

У понеділок вам варто виділити час на особистісний розвиток. Візьміться за статути або ж послухайте нову для себе музику.

Терези

Ймовірно, цим військовим здасться, що вони вирішують справи стратегічної важливості і можуть жорстко спілкуватися з усіма оточуючими. Пам'ятайте, що людські відносини завжди важливіші роботи і вигоди.

Скорпіон

Сьогодні вас буде оточувати особлива атмосфера, яка допоможе боротися з труднощами на лінії зіткнення. Перестаньте нервуватися, адже все найважче вже позаду.

Стрілець

Представники цього знаку відчують сьогодні надзвичайний приплив натхнення. Варто скористатися моментом і реалізувати культурно-просвітницьку роботу у своєму підрозділі.

Козоріг

Вас чекає важкий в моральному плані день. Слід сьогодні піддаватися загальному настрою у батальйоні та витратити психологічні ресурси на непотрібні переживання.

Водолій

Сьогодні варто уважніше прислухатися до порад військових фахівців та близьких. Вони точно не хочуть вам нашкодити, однак з боку краще бачать ситуацію.

Риби

На цей понеділок не варто назначати глобальних планів, оскільки є високий ризик того, що вони проваляться. Також трохи почекайте з відрядженнями та подорожами.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток