Армійський гороскоп на 16 лютого 2021 року

15.02.2021
Армійський гороскоп на 16 лютого 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше спланувати свій день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".


 

 

 

 

Овен
Виникне багато різних справ, і ви не знатимете, як правильно розставити пріоритети. Може початися новий відлік у вашій службовій кар'єрі.

Телець
Можливе розчарування в комусь із близьких людей, але це не привід для серйозного розриву стосунків.

Близнюки
Прийде відчуття спокою та гармонії. Ви будете здатні гори звернути, причому від вас не вимагатимуть великих зусиль.

Рак
Уважно спостерігайте за ходом подій
— усе може змінитися в будь-який момент. Якщо не до снаги змінити обставини спробуйте змінити своє ставлення до них. Живіть власною думкою, нехай пересуди інших вас не хвилюють.

Лев
Будьте особливо уважні до нової інформації та стежте за своїми словами. Вас відвідають незвані гості, постарайтеся виявити привітність та гостинність, адже це може бути перевірка вашої військової частини.

Діва
Найбільш правильний підхід
— більше працювати, але менше розмовляти. Не можна допускати емоційних зривів і надмірної напруги. Забути про стрес допоможе Армія FM.

Терези
Зненацька можуть виникнути нові блискучі перспективи. Намагайтеся не відмовляти в допомозі та підтримці друзям, якщо це в рамках ваших можливостей.

Скорпіон
Цей день сприятливий для розв'язання сімейних проблем і створення вдома затишної, комфортної атмосфери, відмежовуйте службу від родини.

Стрілець
Розраховуйте тільки на власні сили, бо допомога інших може виявитися «ведмежою послугою», наслідки якої буде важко виправити.

Козоріг
Бажано не займатися самокопанням, щоб у підсумку не заглибитися у відчуття глибокого розчарування результатом. Для досягнення максимального успіху вам потрібні зосередженість і впевненість у власних силах.

Водолій
Намагайтесь уникати контактів з начальством. Бо в найближчий період таке спілкування не обіцяє нічого, окрім стягнень.

Риби
Тепер у вас, як ніколи, загострена інтуїція, тож використайте цей стан для прояснення багатьох таємниць у своєму житті. Але не кваптесь їх розповідати комусь, продемонструйте партизанську витримку.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток