Армійський гороскоп на 17-18 жовтня

16.10.2020
Армійський гороскоп на 17-18 жовтня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вас чекатимуть різні пастки та розтяжки до наміченої цілі, але природна впертість, як завжди, допоможе все подолати. Головне зберігайте душевну рівновагу і не засмучуйтеся.

Телець

Цим воїнам краще уважніше придивитися до підлеглих офіцерів. Здається, не всі вони бажають вам добра. Будьте обережні.

Близнюки

У вас будуть вкрай спокійні вихідні в режимі тиші, які можна присвятити розв'язання побутових проблем, або байдикуванню — вибір за вами.

Рак

Творчий підхід до розв'язання проблем у вихідні може багатьох дратувати. Є високий ризик того, що заздрісники будуть намагатися вставляти палиці в колеса вашого БТРу.

Лев

Гороскоп говорить, що краще не розраховувати на спокійний день. Вас чекатимуть різкі скачки життєвого графіка і несподіванки на лінії зіткнення.

Діва

Ймовірно деякі побутові негаразди зіпсують вам настрій. Але не опускайте рук і не втрачайте бойового духу. Ви впораєтеся, якщо звернетесь по допомогу до близьких.

Терези

На вас чекає несподіваний бонус до грошового забезпечення. Втім не поспішайте розкидатися грошима, а краще відкладіть їх до слушного часу.

Скорпіон

Представників цього знаку можуть засмутити деякі події у бригаді, однак можливо, що з неприємностей ви зможете отримати несподівану вигоду.

Стрілець

У вихідні про себе нагадають давні товариші по службі. Можливо, навіть ті, хто з тих чи інших причин вирішив з вами не спілкуватися.

Козеріг

Гороскоп попереджає, що зараз — не найкращий час для кардинальних змін. Якщо ви задумали змінити місце служби або просити підвищення, то краще відкладіть плани на інший день.

Водолій

Ви можете розраховувати на прості, світлі вихідні, повні яскравих емоцій. Краще провести цей час поза межами вашого підрозділу. До найбільш важливих справ ви зможете повернутися пізніше.

Риби

Народжених під цим знаком раз у раз будуть оточувати сьогодні різні спокуси. Вам буде хотітися буквально всього. Однак не варто забувати про здоровий глузд і військовий обов’язок.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток