Армійський гороскоп на 17 березня 2021 року

Армійський гороскоп на 17 березня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Вам варто стати більш критичним, якщо мова йде про інформаційну, ідейну чи морально-етичну складову, адже є ризик непорозумінь або обману.

Телець
Спробуйте проявити більше чуйності до колег та підопічних. Не про все сьогодні слід говорити відкрито. 

Близнюки
Зірки радять сьогодні бути тихіше за вітер та нижче за траву. Якщо усі розпорядження виконані, то краще удавайте, що є робота. Військові люди знають —
краще менше ініціативи. 

Рак
Сьогодні у вас можливі непередбачені витрати. Остерігайтеся шахраїв та дотримуйтесь правил носіння військової форми.

Лев
Сьогодні насичений подіями день, проте не варто забувати про план вихідного дня. 

Діва
День обіцяє видатися гарячим на емоції, і вам достатньо будь-якої іскри, щоб спалахнуло полум'я. Тож радимо не брати зброї до рук. 

Терези
Зірки обіцяють удачу в якомусь дуже важливому службовому питанні. Не конфліктуйте сьогодні з офіцерами зі стройової частини.

Скорпіон
Вам захочеться образити когось із побратимів чи підлеглих, але завдяки позитиву оточуючих, ситуація не стане конфліктною.

Стрілець
Зірки радять сьогодні покладатися тільки на себе: найкраще вам у цей день будуть вдаватися ті справи, де ви дієте поодинці.

Козоріг
Сьогодні хороший день для того, щоб розібратися зі своїм кар’єрним планом, зважити усі «за» та «проти». Можливо на вас очікує заохочення від керівництва.

Водолій
Сьогодні рекомендується відповідально поставитися до службових справ. Халатність також не припустима в обговоренні сімейних проблем і в прорахунках бойових стратегій.

Риби
Цей день буде сповнений всіляких клопотів. Швидше всього, крім власних справ, доведеться допомагати рідним і побратимам.