Армійський гороскоп на 17 липня

16.07.2020
Армійський гороскоп на 17 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Не варто надто засмучуватися і брати близько до серця догани та зауваження на службі. Дратівливість і раптові спалахи агресії з боку близьких і колег - це лише наслідки втоми наприкінці робочого тижня.

Телець

Ви ризикуєте цієї п'ятниці опинитися в інформаційній ямі. Черпаючи недостовірну інформацію із сумнівних джерел, можете втрапити у халепу. 

Близнюки

Вам час навести лад не тільки в розташуванні підрозділу і на робочому місці, а  й у своїх думках. Сьогоднішній день сприятливий, щоб розкласти все по поличках.

Рак

Запас сил і життєвої енергії під кінець робочого тижня здивує вас самих. На полігоні ви задасте драйву у прагненні до покращення військового вишколу та снайперської влучності.  Однак не передайте куті меду, бережіть здоров'я!

Лев

Якщо сьогодні ви відчуєте гостре бажання виплеснути емоції, знищіть його в корені саперною лопатою. Колеги та близькі через надмірну зайнятість просто не зможуть приділити вам належної уваги.

Діва

Очікуйте сьогодні на значного прогресу у сфері бойової підготовки. Останнім часом ви працювали, не шкодуючи ані сил, ані часу і будете винагороджені сповна.

Терези

Зберіть сьогодні в кулак всю свою волю і мужність і виженіть окупантів зі своєї ділянки фронту. Зараз вдалий час для кардинальних змін у вашому житті.

Скорпіон

Ймовірно, сьогодні доведеться доводити військовому колективу, що ви праві. Тож підготуйте переконливі аргументи, не занепадайте духом та не бійтеся старших за посадою.

Стрілець

Сьогодні стане в пригоді підтримка побратимів, можливо, навіть щодо професійних питань. Але якщо вже звернетесь за допомогою, то не гніть свою лінію, а дослухайтесь до рекомендацій.

Козоріг

Останнім часом у вас накопичилося чимало журналів обліку та рапортів від підлеглих, які не варто відкладати до наступного тижня. Сконцентруйтесь та закрийте сьогодні всі важливі питання.

Водолій

Цієї п'ятниці варто задуматися про відмову від шкідливих звичок. Якщо замислювалися про зміни в повсякденному несенні служби — ловіть момент. Головне — ваше щире бажання.

Риби

Вам варто сьогодні задіяти весь спектр бойових можливостей. Діставши підтримку впливових полковників  - здобудете своє місце під сонцем. Тож будьте активні, і успіх не забариться.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток