Армійський гороскоп на 17 листопада 2020 року

Армійський гороскоп на 17 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

У вівторок вам потрібно не втрачати часу дарма, а брати ініціативу у свої руки в усіх бойових операціях.

Телець

Сьогодні краще не відкладайте справи на наступний день. Від результатів у вівторок буде залежати успіх вашого підрозділу під кінець тижня.

Близнюки

Сьогодні ви будете сяяти й купатися в морі компліментів. День складеться добре, тож подбайте про форму одягу і мерщій на службу.

Рак

Вам час серйозно подумати про своє здоров'я. У вівторок краще обмежити себе у шкідливій їжі і не пити алкоголь. Не зайвим буде консультація лікаря у санчастині.

Лев

Сьогодні цим воїнам дуже важливо не перестаратися на роботі і нормально відпочити ввечері. Уникайте спілкування з незнайомцями, адже ворожі розвідники можуть бути поруч.

Діва

Сьогодні на вас чекає досить складний день. Улюблена справа буде викликати у вас роздратування, а спілкування з побратимами стане тяжким. Втім, це явище тимчасове і скоро все у вас налагодиться.

Терези

Вівторок — гарний час, щоб подумати про своє майбутнє. Здається, що щось іде не так, але все ще можна виправити, підписавши контракт із ЗСУ.

Скорпіон

Вам сьогодні напевно доведеться подбати про підлеглий особовий склад. Не бійтеся зробити щось на шкоду собі - щира підтримка завжди буде оцінена і винагороджена.

Стрілець

У вівторок на вас чекає енергетичний спад. Щоб його подолати, подбайте про правильне харчування і завітайте до військового психолога.

Козоріг

Сьогодні цим військовим належить взятися за вирішення безлічі справ у вашій військовій частині. Ви можете потрапити в досить неприємні ситуації, які пов'язані зі скандалами та інтригами.

Водолій

На початку тижня вам краще бути обережнішими зі словами — можливі конфлікти з військовим колективом.

Риби

Сьогодні вкрай важливо зосередитися на тому, щоб закріпити успіх, якого вдалося домогтися раніше. Не давайте лінощам здолати вас. Краще відпрацюйте прийоми з бойової підготовки.