Армійський гороскоп на 17 вересня 2020 року

16.09.2020
Армійський гороскоп на 17 вересня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам сьогодні доведеться доводити свою точку зору вкрай впертому співрозмовнику, можливо це буде керівник. Бережіть горло і втримайтесь від командирського тону.

Телець

У вас можлива драма на любовному фронті і з'ясування відносин. Та перш ніж рубати з плеча, вислухайте опонента.  Вечір краще присвятити собі.

Близнюки

Цим воїнам варто спланувати сімейний бюджет на перспективу і навчити всіх членів сімейного підрозділу ощадливо витрачати грошове забезпечення.

Рак

Представникам цього знаку варто облишири усі нагальні справи і розважитися. Невеличка перерва вбереже вас від професійного вигорання. Проведіть позаслужбовий час в колі друзів.

Лев

Військовим цього знаку сьогодні захочеться сімейного затишку і обновок, проте не варто витрачати багато грошей на новенькі берці.

Діва

День сьогодні буде насичений позитивними емоціями. Проведіть час на свіжому повітрі з рідним батальйоном, це дасть початок багатьом цікавим проєктам у вашому житті. 

Терези

Цим бійцям сьогодні усміхнеться фортуна. Проте до повідомлень підлеглого особового складу краще поставитись з обережністю. Є високий ризик дезінформації.

Скорпіон

Сьогодні маєте дати раду негативним думкам. Здається, у вас назріла якась моральна дилема. Залиштесь наодинці та подумайте про якість своєї служби.

Стрілець

У вас сьогодні буде насичений день. Крім того, доведеться докласти чималих фізичних зусиль. Готуйтеся до подолання смуги перешкод, де б її вам не підготувала доля. 

Козоріг

У розвідників сьогодні вдалий день для походів по магазинах. Сходіть на закупи,  новий приціл чи тепловізор стануть вам у пригоді. 

Водолій

У вас останнім часом назбиралось забагато домашніх справ. Четвер - вдалий час, щоб провести парко-господарський день, не лінуйтеся.

Риби

Не гребуйте своєчасним виконанням наказів командира та вищого керівництва військової частини. Згадайте свої посадові обов’язки, аби не вскочити в халепу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток