Армійський гороскоп на 17 вересня 2021 року

16.09.2021
Армійський гороскоп на 17 вересня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 


 

Овен
Сьогодні вас чекає легкість і удача у всіх бойових операціях. Краще не замислюватися — просто піддайтеся прихильності долі, яка накриє вас із головою і пливіть за течією.

Телець
Попри рутинний тиждень, що вже добігає кінця, п'ятниця обіцяє змінити ваш настрій. На зміну планомірному несенню служби прийде якась нервовість, хоча вона швидше за все буде пов'язана з позитивними переживаннями.

Близнюки
Вас сьогодні очікує романтичний день. Якщо ви давно мріяли зробити відверте зізнання, придивлялися до можливості любовних відносин із посестрою, хотіли зробити приємний сюрприз половинці — сьогодні саме час. 

Рак
Цих бійців сьогодні очікує безліч спілкування з найрізноманітнішими людьми. До вечора ви настільки втомитеся, що про жодні тусовки і мова не піде. Єдине, що буде радувати - рідне ліжко в казармі.

Лев
Сьогодні вам варто притримати емоції при собі. Все, що будуть говорити вам ворожі розвідники — це порожні звуки, які нічого спільного з реальністю не мають.

Діва
Вам день обіцяє деяке розчарування і, можливо, навіть образу. Не поспішайте робити висновки і звинувачувати командира у конфлікті. В першу чергу задумайтеся над власною поведінкою.

Терези
Цей день підійде для побудови планів на найближче майбутнє. Як варіант можна запланувати графік нарядів на наступний місяць. Віднесіться до цього відповідально.

Скорпіон
Ваш день буде пов'язаний із фінансами. При цьому навряд чи вас очікує надбавка до грошового забезпечення, а скоріше навпаки — розтрати. Можливо, ви забули про якийсь борг.

Стрілець
Цим воїнам день обіцяє багато справ, які накопичилися під час цілого тижня. Почніть їх вирішувати ще до ранкового шикування — прийдіть на роботу раніше, ніж звичайно.

Козоріг
Ставтеся до життя, як до моменту, який ось-ось може скінчитися і живіть днем. Сьогодні не варто думати про військову дисципліну чи статут —
просто веселіться і тусіть на повну.

Водолій
Гороскоп обіцяє вам день творчості. Все, чого ви намагалися навчитися останнім часом, сьогодні нарешті вийде повною мірою. Вам більше не потрібно буде годинами сидіти за книгами по військовій медицині.

Риби
Вам здається, що військова служба накладає на вас рамки й обмеження, і хочеться все кинути? Не поспішайте, зараз потрібно стримати свій порив.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток