Армійський гороскоп на 18-19 вересня 2021 року

Армійський гороскоп на 18-19 вересня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Не виключені цікаві кар’єрні пропозиції. Якщо вони виходять від старих побратимів, можна погоджуватися без довгих роздумів. Вся друга половина дня сприятлива з точки зору особистих відносин, підходить для романтичних побачень і дружніх зустрічей.

Телець
Вдалий час, щоб здійснити те, що давно задумали, або домогтися успіху в справі, якому віддавали багато сил. Чи вдасться знайти відповіді на питання, давно не давали спокою.

Близнюки
Ви досягнете бажаного успіху в кар'єрі, тому що проявіть свою енергійність і впевненість в собі. У другій половині дня відбудуться несподівані зміни, які змусять вас змінити свої плани.

Рак
Сьогодні день від вас вимагатиме блискавичної мобілізації енергетичних сил. До вечора ви будете виснажені морально і фізично. Але так як день економічно вдалий, результати вкладень вас порадують.

Лев
Спокійний сприятливий день. Він підходить для ділових зустрічей і переговорів, початку співпраці. Можливим стає врегулювання проблем, які останнім часом не давали спокою; потрібно лише трохи винахідливості, щоб впоратися з ними. Не пропустіть можливість навчитися чомусь у людей, які мають великий досвід і готові поділитися знаннями.

Діва
Вашої активності сьогодні немає рівних, і тому ви блискуче впораєтеся зі своїми професійними обов'язками. Намагайтеся бути ввічливіше зі своїми побратимами, адже не всім можуть працювати у вашому швидкому ритмі.

Терези
Астрологічні впливи цього дня підштовхнуть вас до маленьких, але дуже приємним відкриттям. Сьогодні ви зможете побачити кохану людину з іншого боку. Самотні Терези в цей день можуть відчути прилив романтичних почуттів до людини, з яким давно знайомі.

Скорпіон
Будьте уважні. День може принести випробування. Наприклад, доведеться займатися справами, які їм зовсім не до душі. Намагайтеся впоратися з усім якнайкраще.

Стрілець
Очікується складна обстановка на роботі, але завдяки вашій комунікабельності, ви зможете владнати всі непорозуміння. Друга половина дня буде супроводжуватися легкою втомою, але в цілому день принесе багато корисного.

Козоріг
Сьогодні ви проявите свою допитливість, у вас посилиться інтуїція. Тільки не всі представники цього знаку зможуть висловити свої думки. Якщо намічаються нескладні справи, то вирішите їх в першу половину дня.

Водолій 
Не виключено, що в цей день думки Водоліїв будуть спрямовані на відносини з коханою людиною. Зірки радять сміливіше будувати плани на майбутнє і не турбуватися про сьогодення. Якщо ви поки не зустріли другу половинку, стримайте самокритичність.

Риби 
Навіть звичні справи сьогодні можуть зажадати більше часу і сил, ніж зазвичай. Відповіді на прості питання часом знаходяться не відразу, доводиться морочити голову. Буде повернутися до якихось старих ідей. Можливо, зараз ви знайдете спосіб їх здійснити.