Армійський гороскоп на 18 березня 2021 року

17.03.2021
Армійський гороскоп на 18 березня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогоднішній день обіцяє бути непередбачуваним. Є шанс дістати догану від командира. Але як би ви не почувались, не забувайте про морально-психологічний стан ваших друзів — вони, як ніколи, потребують вашої підтримки. 

Телець
Ранок почнеться з приємних новин. Покваптесь із написанням важливих рапортів. Аби великі зміни розпочались вже сьогодні, уважно дослухайтесь до порад товаришів по службі.

Близнюки
Нарешті у вашому житті закінчилася чорна смуга. Найближчим часом вам не загрожують наряди та неочікувані шикування. Можлива радісна звістка від рідних. Вечір краще провести із коханою людиною.

Рак
Ранкове шикування може розпочатися з неприємних новин. Але не варто опускати руки, незабаром на вас чекає заслужений відпочинок. Вечір буде особливо приємним, якщо вдасться уникнути суперечок із близькими людьми.

Лев
Уважно прослухайте командирське інформування, щоб не пропустити важливих подій. Підтримка товаришів допоможе вийти зі складної ситуації.  Та щоб не сталося, пам’ятайте: у вас надійний тил і вам все вдасться. 

Діва
Замість того, щоб розв'язувати проблеми оточення, сконцентруйтесь на собі. Службові питання потребують особливої уваги. Від вашої активності залежатиме розмір премії. Увечері пригостіть кохану людину смачною вечерею.

Терези
Енергія битиме через край і ви легко подолаєте всі перешкоди. Головне визначитись, в яке річище спрямовувати ваш запал. Не варто братися за декілька справ одночасно. Уважно прислухайтеся до порад командира щодо подальшої служби.

Скорпіон
Сьогодні вам пощастить, але пильнуйте: дотримуйтеся розпорядку дня та не пропустіть важливий дзвінок. День сприятливий для спілкування в компанії товаришів. 

Стрілець
Сьогодні ви легко впораєтесь з усіма службовими питаннями. Але наберіться терпіння у спілкуванні з підлеглими, аби вони не ставили вам палиці в колеса. Вечір проведіть у спокійній атмосфері за філіжанкою кави.

Козоріг
Ризик — справа благородна, але не сьогодні. Поводьтеся обережно та зважено, щоб не зіпсувати службову кар’єру. Увечері зателефонуйте давнім друзям і розкажіть усе, що накипіло на душі.

Водолій
Навчіться радіти дрібницям. Сфокусуйтеся на виконанні наказів безпосередніх керівників. А от вечір  проведіть із коханою людиною, адже вам є що розповісти одне одному.

Риби
Гарно відпочиньте, адже незабаром на вас очікують позачергові наряди. Зважайте на поради знайомих, але все ж більше дослухайтеся до себе. А ще добре продумайте тактику поведінки в особистих стосунках.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток