Армійський гороскоп на 18 червня 2021 року

17.06.2021
Армійський гороскоп на 18 червня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам не варто зараз братися за нові накази командира, спочатку потрібно закінчити старі справи, а вже потім братися за нові.

Телець

День може принести тривоги, неприємні ситуації, пов'язані з нерозумінням з важливими для вас людьми. Тому будьте обережні.

Близнюки

Якщо ви докладете певних зусиль, труднощі почнуть відступати. Приділіть час збагаченню зсередини. Це ідеальний час для творчого зростання. Ваші ідеї зможуть легше втілюватися в життя і приносити реальну користь. 

Рак

Пріоритет залишиться за спілкуванням з близькими по духу людьми, тими, хто вміє зберігати таємниці і з ким можна просто помовчати. 

Лев

Ви виступатимете  центром гравітації, навколо якого обертається життя підрозділу. Тож будь-яке невиконання наказів може зашкодити службовій репутації. Будьте скромним і тактовним: не слід нестись до мети, не враховуючи інтереси інших.

Діва

У першій половині дня віддайтесь повністю виконанню своїх службових обов’язків. Літати в хмарах будете ввечері, бо командир швидко спустить вас із небес на землю.

Терези

Щоб досягти великого успіху й наблизити свою мрію, доведеться добре покрутитися. Й не надто зациклюватися на тимчасових труднощах. 

Скорпіон

Ви переживете непрості події цього дня, оскільки вони будуть стрімкими, шокуючими і незабутніми. На фронті – дуже спокійно, навіть трохи нуднувато. Думки про кохання обіцяють розгубленість.

Стрілець

Розвивайте свою військову кар’єру. Сьогодні ви матимете достатньо сили, щоб втілювати задуми у життя. У мить сумнівів порадьтеся з командиром чи колегами по службі.

Козоріг

Новий день обіцяє чимало сюрпризів у батальйоні. Щоб мінімізувати наслідки з тих, які виявляться не найприємнішими, постарайтеся не загадувати нічого наперед. 

Водолій

Вам потрібно навчитися краще керувати своїм часом та емоціями. Не відмовляйте в допомозі побратимам. Намагайтеся ставити себе на місце інших і віддавати більше, ніж отримувати.

Риби

Вам варто зосередити увагу на службі. Попереду важливі проєкти. Не відволікайтеся та будьте дуже уважні. Інакше ризикуєте неабияк накосячити. Тоді точно залишитесь без грамоти.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток