Армійський гороскоп на 18 червня

Армійський гороскоп на 18 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Представники цього знаку зодіаку останнім часом занадто недбало ставляться до своїх посадових обов'язків. Неорганізованість, а також бажання уникнути проблем — це зброя, спрямована проти вас самих.

Телець

Сьогодні ви будете безстрашні, доводячи свої переконання. Ваша сміливість і відвертість дратуватиме, тому спробуйте стримувати пориви своїх емоцій і не завжди демонструвати оточенню усі козирі.

Близнюки

Останнім часом представники цього знаку зодіаку не можуть втримати язика за зубами. Сьогодні будьте поступливіші, але зберігайте військові таємниці.

Рак

Ви занадто часто згадуєте мінуси військової служби. Гороскоп радить дивитися в завтрашній день із більшим оптимізмом.

Лев

Складний період, повний протиріч і суперечок, може розпочатися вже у четвер. Вам необхідно поводитись стримано і не звертати увагу на диверсії агресора.

Діва

Вашої допомоги потребує побратим, на подальше життя якого ви в змозі вплинути. Дослухайтеся до свого внутрішнього голосу — він ніколи вам не брехав. 

Терези

Сьогодні варто перевести дух і впорядкувати свої думки після виснажливого наряду. Постарайтеся уникнути побутових турбот — це тільки підірве бойовий настрій.

Скорпіон

Потрапивши у нелегку ситуацію, дослухайтесь до порад військових фахівців, але робіть по-своєму. Саме сьогодні це правило спрацює "на ура!".

Стрілець

Гороскоп на четвер віщує незаплановані стратегічні закупівлі. Можливо, вони будуть цілком виправданими, але сумнівів і нервів буде багато. У цей день спробуйте максимально зважувати свої рішення.

Козоріг

Ви заплуталися, оскільки не знаєте, чого точно хочете від військової служби за контрактом. Озирніться навколо: вас оточує військовий колектив, який завжди готовий простягнути руку допомоги.

Водолій

Вам пора задуматися про "високе". Можливо, накопичилося дуже багато питань, а відповіді на них можна отримати тільки тоді, коли командир підпише рапорт на відпустку.

Риби

Представникам цього знаку слід помедитувати й визначити конкретні цілі ведення вогню. Гороскоп на сьогодні пророкує, що все, що відбувається у вашому житті,  має свою мету.