Армійський гороскоп на 18 лютого 2021 року

17.02.2021
Армійський гороскоп на 18 лютого 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше спланувати свій день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
У вас може виникнути тільки одна проблема: як усе встигнути й нікуди не спізнитися, але впоратися з нею вам до снаги. Бажано стримати свої амбіції та зачекати з виявом ініціативи, тепер для цього не найкращий час.

Телець
Ваше становище значно покращиться, з’явиться шанс відновити колишні позиції та плідно попрацювати. Причиною конфлікту з колегами можуть стати деякі категоричні висловлювання.

Близнюки
Ваша манера ставити людей перед фактами залишає їм не так уже й багато простору для вияву ініціативи. Не варто йти на поводі самовпевненості та егоїзму, якщо хочете уникнути зайвих неприємностей.

Рак
Дослухайтеся до себе, і тоді ви відчуєте потік життя. Вам треба заїхати на бронетехніці в цю ріку, щоб вона понесла вас до успіху.

Лев
Усвідомте, що далеко не все залежить від вас. Плани, можливо, доведеться коректувати. Гарний період для духовних пошуків і творчості.

Діва
Хоча вам захочеться в чомусь зізнатися близькій людині, краще поки помовчати про це. Можливо, мінятиметься ваш погляд на певні матеріальні та духовні цінності.

Терези
Не вплутуйтеся навіть у найпростіші авантюри, залишайтеся уважними й обережними. Можливо, доведеться терміново опановувати нові знання та навички.

Скорпіон
Потреби родини займатимуть чимало часу. Спільне проведення дозвілля та відкрите обговорення загальних тем згуртує родину й зробить вас стійкішими в життєвому морі.

Стрілець
Виникне тимчасова напруга, яка, ймовірно, торкнеться служби. Ви здатні самотужки розв'язувати всі проблеми, при цьому можете розраховувати на лояльне ставлення керівництва та підтримку з боку партнера.

Козоріг
Доведеться ворушитися й бути кмітливим, щоб не пропустити свій шанс. Підготуйтеся про всяк випадок до можливості повороту вашого життя в більш активне русло.

Водолій
Активність та оптимістичний стиль поведінки будуть добре сприйняті й тими людьми, з якими вас пов’язують службові стосунки.

Риби
Уміло проведені переговори піднімуть на якісно вищий рівень ваш імідж та грошове забезпечення. Можна мирним шляхом владнати конфліктні ситуації з близькими.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток