Армійський гороскоп на 18 лютого

Армійський гороскоп на 18 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Відвідайте батьків та місце, де народились, для відновлення життєвих сил. Якщо ж немає можливості, то хоча б зателефонуйте мамі з татом — вони будуть щасливі.

Телець
День віщує фінансові негаразди. Але не хвилюйтесь, немає проблем, які не можна розв'язати. Зайдіть у фінслужбу, розкажіть про наболілі питання. Там точно скажуть, що вам потрібно робити.

Близнюки
Вам доводиться відповідати за все більше сфер життя. І це круто! Виходьте на новий рівень та утримуйте завойовані позиції. Сьогодні саме ви маєте вести у бій, або ж йти з документами на підпис до керівника.

Рак
Серйозні зміни на службі? Не панікуйте і не робіть різких, необдуманих кроків. Змініть своє ставлення до ситуації, саме тоді ви зможете побачити нові висоти, до яких вже зараз потрібно йти.

Лев
Незабаром планується бойовий вихід. У процесі формуватимуться нові правила. Не панікуйте, а сміливо виконуйте завдання, адже вам до снаги будь-які висоти.

Діва
Сьогодні ви зможете знайти однодумців для втілення своїх задумів. Тому покваптесь. Можливо, саме зараз потрібно починати реалізацію задуманого — на вас чекає успіх.

Терези
Якщо наринули спогади та немає бажання залишати розташування, то знайдіть таємне місце, де вас точно ніхто не помітить, і зберіть думки докупи. Але пильнуйте, якщо
 вас помітить командир, то наряд поза чергою швидко нагадає, коли й де потрібно думати.

Скорпіон
Хочете отримати командирську посаду? Сьогодні у вас буде можливість проявити себе: допоможіть молодшим колегам, покажіть, що означає справжній досвід. Вище командування обов’язково вас помітить.

Стрілець
Ви можете відчути, що зайшли у кар’єрі в глухий кут. Навіть якщо це так, то не варто впадати у відчай. Чітко виконуйте накази командирів, своєчасно з’являйтесь на службу, сумлінно виконуйте свої обов’язки — і підвищення не за горами.

Козоріг
Згадайте, коли останній раз ви відпочивали. Якщо вже дуже давно, то займіться своїм здоров’ям. Зверніться до командира з проханням про відпустку — сьогодні зорі віщують позитивний результат.

Водолій
Сьогодні буде можливість отримати бонуси, яких вам так не вистачає. Це може бути нове спорядження або ж дуже успішне відрядження.

Риби
Відкладаєте оформлення документів? Сьогодні саме час покінчити з цим. Звісно, доведеться трохи побігати, але цього дня для вас всі двері відчинені.