Армійський гороскоп на 18 січня 2021 року

17.01.2021
Армійський гороскоп на 18 січня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
На службі бажано уникати помилок. Вам це буде під силу, якщо не братимете на себе занадто багато — залиште це для командирів.

Телець
Військові, на любовному фронті ви можете відчути дику пристрасть. Проте для ризикованих чи необдуманих амурних авантюр цей день підходить не найкраще.

Близнюки
Військові журналісти сьогодні відчують потужний приплив внутрішньої свободи, який захочуть застосувати, реалізувавши свої давні задуми щодо певного проєкту. У цей день вам під силу найсміливіші ідеї!

Раки
Сьогодні ви будете дуже добрими та чуйними — цим можуть скористатися підлеглі та керівництво. Та відчаюватися не варто, адже головне генерувати позитивну енергію.

Лев
Зорі вам не радять встрявати в суперечки з начальством та підлеглими — проявіть виваженість, доброту та щедрість.

Діва
Подбайте  про своє здоров’я. Хоч в армії спорт — це святе, і займаються ним практично всі, та кинути погану звичку — зараз саме час.

Терези
Астрологи кажуть, що вам варто відмовитися від вчинків з подвійним змістом — будьте чесними, в іншому випадку маєте високі шанси поплатитися за навіть невелику брехню.

Скорпіон
У вас накопичилося багато службових справ, які потребують негайного розв'язання. Беріться за свій список і монотонно — справа за справою — зменшуйте його.

Стрілець
У відносинах з керівництвом у вас буде непереборне бажання відстоювати свою позицію. Скористайтеся цим у доречних ситуаціях.

Козоріг
Військові-козероги, девізом у цей день для вас має стати фраза "Більше слухаю, менше говорю". Звісно, якщо ви хочете неприємностей, то можете відчайдушно відстоювати свою думку.

Водолій
Цей день для вас нічого поганого не передвіщає, а в авантюри ви й так навряд чи планували кидатись.

Риби
День задасться, на перший погляд, легким — можливі неочікувані припливи радості.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток