Армійський гороскоп на 18 вересня 2020 року

17.09.2020
Армійський гороскоп на 18 вересня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

П’ятниця

Овен

Сьогодні щаститиме в усіх бойових операціях. Доля до вас прихильна, тож ловіть погожий вітер і здійснюйте задуми, на які досі бракувало сил.

Телець

Попри рутинний тиждень, п’ятниця видасться яскравою. На зміну планомірному несенню служби прийде швидка зміна подій і декорацій, проте всі враження будуть пов’язані із позитивними переживаннями.

Близнюки

На вас сьогодні очікує романтичний день. Якщо давно мріяли зробити відверте зізнання, запросити колегу на каву чи хотіли зробити приємний сюрприз своїй половинці - сьогодні саме час.

Рак

У цих бійців сьогодні чимало зустрічей і спілкування з найрізноманітнішими людьми. До вечора виснаження буде таким, що про жодні тусовки і мова не піде. Єдине, що тішитиме — рідне ліжко в казармі.

Лев

Сьогодні варто тримати емоції при собі. Все, що будуть говорити вам ворожі розвідники, — провокації, які нічого спільного з реальністю не мають.

Діва

Можливо, цей день принесе розчарування. Та не поспішайте ображатися на командира, краще добре подумайте і про вашу частку відповідальності у конфлікті. 

Терези

Цей день підійде для планування майбутнього. Як варіант, можна обдумати графік нарядів на наступний місяць. Поставтесь до цього відповідально.

Скорпіон

Ваш день буде пов'язаний із фінансами. Та навряд чи вас очікує надбавка до грошового забезпечення, швидше навпаки. Подумайте, чи не забули ви забули про якийсь борг.

Стрілець

Цим воїнам доведеться вирішити багато справ, які накопичилися за тиждень. Будьте активні ще до ранкового шикування — прийдіть на роботу раніше, ніж звичайно.

Козоріг

Живіть одним днем, ви останнім часом надто переймаєтесь через майбутнє. Сьогодні не варто думати про військову дисципліну чи статут — просто веселіться і тусіть на повну.

Водолій

Гороскоп обіцяє творчий день. Все, чого ви намагалися навчитися останнім часом, сьогодні знадобиться. З’явиться чимало ідей і планів на майбутнє, не забудьте їх занотувати. 

Риби

Вам здається, що військова служба накладає рамки й обмеження, тому хочеться все кинути? Не поспішайте, зараз потрібно стримати своє поривання. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток