Армійський гороскоп на 19-20 червня 2021 року

Армійський гороскоп на 19-20 червня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Якщо немає сил, зробіть паузу. Не варто плисти за течією, адже не відомо, куди вона занесе. Попросіть у командира вихідний, аби відновити запаси енергії.

Телець

Непохитність у фінансових питаннях може спрацювати проти вас. Можливо, вас будуть турбувати страхи з приводу втрати фінансової стабільності. Тому за консультацією краще йдіть у фінансову службу військової частини.

Діви

Уважно спостерігайте за ситуацією та продумайте тактику дій. У вас буде чудова нагода проявити свої командирські якості.

Близнюки

Зберігайте спокій та уважно слухайте командира. Не дозволяйте дрібним проблемам здолати мотивацію — і у вас все вийде.

Рак

Якщо вам набридла кабінетна робота і тягне на полігон, добре подумайте. Можливо, потрібно ще трохи морально та фізично підготуватись, щоб не зупинитись на півдорозі. 

Лев

Ви виступатимете  центром гравітації, навколо якого обертається життя підрозділу. Тож будь-яке невиконання наказів може зашкодити службовій репутації. Будьте скромним і тактовним: не слід нестись до мети, не враховуючи інтереси інших.

Скорпіон

Звичайно, вам під силу і гори зрушити з місця. Але для швидкого результату не соромтесь долучати до виконання завдань підлеглих.

Стрілець

Ви зможете одним махом завершити усі завдання, які відкладали  не один день. Але не спокушайтесь на пропозиції колег трохи перепочити та відволіктись — і доповідь командиру про успішний результат гарантована.

Козоріг

Зірки радять не ухвалювати різких самостійних рішень. Вам необхідно дочекатись важливих новин і обговорити їх на підсумковій нараді.

Водолій

Вам краще тримати язик за зубами, якщо не хочете наскочити на неприємності. Запам’ятайте: командир завжди правий!

Риби

Зробіть невеличку паузу у роботі. Можливо саме час взяти довгоочікувану відпустку.