Армійський гороскоп на 19 березня 2021 року

Армійський гороскоп на 19 березня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Удача сама сьогодні йде в руки, тому тримайте її міцно. Абстрагуйтеся від усіх турбот та проблем, нав’язаних товаришами по службі, та зосередьтесь на шляху до мети. Вам усе вдасться.

Телець
Очікуєте на підвищення? Зірки говорять про те, що ваші старання вже помічені командиром, тому так тримати.

Близнюки
Якщо сьогодні у вас виникнуть проблеми, не переймайтеся, командир і побратими готові допомогти, головне не замикайтесь у собі.

Рак
Зорі віщують вам побачення з давніми знайомими, тем для розмов назбиралось вже багато, та й сама зустріч видасться досить плідною.

Лев
Командуючи підрозділом не сумнівайтесь у правильності своїх рішень та не хвилюйтесь, адже люди відчувають ваш настрій та можуть піддатися його впливу. Сьогодні все вам під силу.

Діва
Сьогодні на вас може звалитись купа роботи, але не відмовляйтесь від неї та не намагайтесь відкосити. Можливо саме її виконання допоможе вам повернути прихильність та довіру командира.

Терези
Під час виконання завдань на вас очікують провокації від побратимів, комусь із них ви нещодавно добряче насолили. Тож аби не втрапити в незручну ситуацію, будьте стримані. Інакше можливе покарання від командира.

Скорпіон
Не один день ви поглядаєте на колегу по роботі із гадкою, чи подобаєтесь їй. Сьогодні саме час побороти страх і запросити її на філіжанку кави, вона точно погодиться.

Стрілець
Якщо думаєте, що ваш флірт з іншими дівчатами не помічає ваша супутниця, то катастрофічно помиляєтесь. У військових стін є дуже гарні вуха. Тому краще облиште це вже сьогодні.

Козоріг
Ви вже неодноразово помічали, що ваші витрати перевищують грошове забезпечення. Саме час задуматись про додаткову роботу чи фриланс. Поспілкуйтесь із товаришами по службі, хтось з них точно підкаже щось цікаве.

Водолій
Будьте особливо обережними за кермом під час робочої поїздки, дорога може принести дуже багато несподіванок. Тож якщо є можливість, краще скористайтесь громадським транспортом.

Риби
Керівництво доручить вам дуже відповідальне завдання, від виконання якого залежатиме ваша військова кар’єра. Тому забудьте про лінощі та докладіть максимум зусиль для досягнення успіху.