Армійський гороскоп на 19 березня

18.03.2020
Армійський гороскоп на 19 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
Саме сьогодні ваші старання у питаннях служби почнуть приносити свої плоди. Командир оцінить вашу наполегливість, тож очікуйте на винагороду.

Тельці
Не відмовляйтеся від допомоги побратимів на службі, а також рідних — вдома. Інакше ризикуєте дати задню через надмірне навантаження. 

Близнюки
Ви знайдете нові причини, аби змінити власне життя. Не варто зазіхати одразу на кардинальні звершення, почніть із дрібниць. 

Раки
Сьогодні можлива втрата контролю над багатьма справами. Але не варто надто перейматися, товариші підтримають та допоможуть розв'язувати проблеми.

Леви
Не дивуйтеся неочікуваним витівкам чи ідеям побратимів. Відпустіть ситуацію та дайте життю текти своїм річищем. Ви побачите, що це корисно позначиться на вашій військовій кар’єрі. 

Діви
Командир вимагатиме виконання поставлених завдань у найкоротший термін. Дійте без зайвих вагань. Ви досягнете успіху, якщо більше будете довіряти собі.

Терези
Не ігноруйте відчуття втоми та бажання сховатись якнайдалі. Якщо стали учасником конфлікту в колективі, зробіть паузу на відпочинок, взявши короткострокову відпустку.

Скорпіон
Втрачена довіра між вами та побратимами нарешті відновиться. Це стане поштовхом для нових звершень та починань. Тож  будьте уважніші до колег, щоб не зруйнувати ще хитку драбинку відновлених стосунків.

Стрільці
Сьогодні ви будете схожі на кішку з дев’ятьма життями. Будь-яке розпорядження командира виконаєте на «відмінно», ще й побратимам встигнете допомогти. 

Козороги
Вам варто відпочити від постійної гонитви за підвищенням по службі. Перезарядіться та не витрачайте свої енергетичні набої дарма. Не забувайте, що ви людина, а не робот.

Водолії
Військова дисципліна та вишкіл допоможуть оминути ймовірні проблеми. Виконуйте доручення командира чітко та якісно, інакше на вашій репутації та військовій кар’єрі з’явиться чорна пляма.

Риби
Бездоганне виконання своїх службових обов’язків — ваша візитівка. Та саме сьогодні варто відступити від звичного шляху і довіритися інтуїції.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток