Армійський гороскоп на 19 червня

Армійський гороскоп на 19 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам зірки обіцяють вельми непростий, але дуже насичений день на службі. Гороскоп на сьогодні радить бути максимально стриманими і мислити стратегічно.

Телець

Вам астрологи рекомендують не перенавантажуватися на смузі перешкод, оскільки це може негативно вплинути на здоров'я. Сьогодні стежте за своїм самопочуттям.

Близнюки

Настає період, сприятливий для фінансових операцій або підписання чергового контракту зі ЗСУ. Можливо, саме сьогодні вам надійде приваблива пропозиція, від якої буде складно відмовитися.

Рак

Представників цього знаку в п'ятницю можуть турбувати проблеми зі здоров’ям. Гороскоп радить не жартувати, і за поганого самопочуття звернутись до санчастини за консультацією.

Лев

Ви досить довго мріяли про цей день — і ось п'ятниця стукає у двері вашого підрозділу. Ваші грандіозні плани, якщо вірити зіркам, обов'язково збудуться. 

Діва

Сьогодні від вас вимагатимуть відповідального ставлення до проблемних питань підлеглі офіцери. Якими  б ці питання не були — діловими чи особистими, але вирішення їх стане справжнім випробуванням.

Терези

Для представників цього знаку — це напружений день через оформлення рапортів та документів. Астрологи кажуть, що п'ятниця — несприятливий день для розмов із командиром.

Скорпіон

Останнім часом ви долаєте чимало труднощів, але вам під силу розгромити будь-якого противника і грамотно спланувати оборону. Все вийде, оскільки зірки на вашому боці.

Стрілець

Дослухайтеся до порад сержантського складу, вони сьогодні, як ніколи раніше, слушні. Не рубайте з плеча і не вдавайтеся до оціночних суджень, оскільки це може образити ні в чому не винних людей.

Козоріг

Сьогодні можлива доленосна розмова з бойовими офіцерами, яка може докорінно змінити життя. Дослухайтеся до аргументів і постарайтеся стримано відстоювати свої погляди. 

Водолій

У вас останнім часом відчутне напруження в житті сімейного підрозділу. Не складаються відносини ні з рідними, ні з другими половинками, але звинувачувати їх у цьому не варто. Вони просто сумують за вами.

Риби

П'ятниця, попри те, що є останнім робочим днем, вимагатиме від вас особливої відповідальності й організованості. Намагайтеся ретельно контролювати всі процеси на бойовому чергуванні, виникне чимало помилок.