Армійський гороскоп на 19 квітня 2021 року

18.04.2021
Армійський гороскоп на 19 квітня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Представникам цього знака варто подумати сьогодні про відносини з близькими людьми. Можливо, частенько ви нехтуєте спілкуванням з тими, хто його потребує. Якщо продовжите далі затримуватись на службі, то ризикуєте втратити свої позиції.

Телець
Напевно вам сьогодні найбільше задоволення принесе спілкування з коханими. Час, проведений наодинці зі своєю снайперською парою, стане по-справжньому відмінним завершенням нелегкого дня для представників цього знака.

Близнюки
Останнім часом ви занадто багато взяли на себе і, можливо, влізли абсолютно не у свою військово-облікову спеціальність. Сьогоднішній гороскоп радить представникам знаку трохи "пригальмувати" і припинити намагатися всім допомогти.

Рак
На вас несподівано звалився вантаж, який, як їм здається, підняти абсолютно не під силу. Та не поспішайте впадати у відчай. Варто просто прислухатися до порад, які Вам дають побратими.

Лев
Вам гороскоп на сьогодні обіцяє цікавий і яскравий день, який буде насичений корисним і приємним спілкуванням. Спробуйте "увібрати в себе" максимум інформації — вона неодмінно стане в пригоді в майбутній військовій кар’єрі.

Діва
Чим більше ви плануєте провести тихий і спокійний день, тим більше можете очікувати досить дивних і випадкових подій протягом всього дня. Тому навіть не намагайтеся нехтувати посадовими обов’язками.

Терези
Сьогоднішній астрологічний порядок денний змусить вас задуматися про те, як додати трохи привабливості вашій військовій службі. Прикрасьте трохи ваше робоче місце і робота піде вгору.

Скорпіон
Ви будете весь день відчувати суттєві зрушення в давно "заморожених" наказах та директивах, якими ви займалися протягом останніх декількох місяців. Прийшов час внести серйозні зміни у ваше життя.

Стрілець
Будьте обережні: військова таємниця, яку ви охороняєте протягом багатьох років, може бути раптово розкрита. Проаналізуйте своє оточення і переконайтеся, що Ваші близькі не підведуть.

Козоріг
Гороскоп на сьогодні пророкує вам залізну витримку і спокійний, стійкий характер. Такі риси додадуть вам сил для вирішення стратегічних завдань.

Водолій
Вам потрібно терміново змінити свої погляди на те, що відбувається. Не звертайте уваги на порушників військової дисципліни, і тоді Ви самі зможете уникнути серйозних конфліктів і вийти "сухими з води".

Риби
Чи готові ви до феєрверків? Добре, тому що в цей день на шляху Риб буде ціла купа приємних і неймовірно яскравих подій. Намагайтесь не дати командиру приводу для зауважень, і тоді день пройде просто чудово.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток