Армійський гороскоп на 19 листопада 2020 року

18.11.2020
Армійський гороскоп на 19 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам слід добре відпочити від службових обов’язків в цей день. Будьте уважні до свого оточення і не намагайтеся нікого обманювати.

Телець

Гороскоп рекомендує цьому знаку Зодіаку побути на самоті. Зберіться з думками і дозвольте собі помріяти про чергове військове звання.

Близнюки

Вам необхідно подбати про своє здоров'я. Не думайте про негатив і приділіть час своєму стану. Прийшов час навідатись до санчастини.

Рак

Цим бійцям потрібно відновити свої бойові можливості. Не укладайте угоди в цей день, оскільки вони не принесуть вам нічого хорошого.

Лев

Гороскоп радить звернути увагу, як ви поводитесь в колі сімейного підрозділу. Ви занадто грубі і це негативно впливає на те, як до вас ставляться близькі.

Діви

Вам необхідно з головою зануритися в творчість. Займайтеся своїми справами і не бійтеся бути собою. Вечір обов'язково проведіть з вашою снайперською парою.

Терези

Представникам цього знаку потрібно бути уважнішими до своїх товаришів у військовому колективі. Від вас приховують таємницю, яка може негативно відбитися на вашому майбутньому.

Скорпіон

Вам необхідно стати більш рішучими і уважними. Будьте раді всьому, що посилає вам Всесвіт. У цей день ви зможете відповісти на питання, які не знайшли у статутах.

Стрілець

Цим воїнам потрібно зважитися на відчайдушний крок. Настав час дати собі можливість зробити вибір, який зможе кардинально змінити життя вашого взводу.

Козеріг

Гороскоп говорить про те, що цей знак Зодіаку отримає незвичне повідомлення зі штабу. Воно стане для вас приємним сюрпризом.

Водолій

Вам необхідно розв'язати деякі питання, які постійно відкладали на інший час. Постарайтеся зробити правильний вибір в цей день і тоді подяка від командира не забариться.

Риби

Постарайтеся відпочити від роботи. Вам необхідно розслабитися після бойового чергування і перестати думати про погане.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток