Армійський гороскоп на 19 лютого

18.02.2020
Армійський гороскоп на 19 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Цього дня Овни можуть отримати пропозицію від командира взяти під свою відповідальність нове завдання. Це стане відмінною новиною, оскільки ви здатні зробити все дуже ефективно і якісно. У відносинах з колегами по службі намагайтеся бути готовими до вирішення будь-яких конфліктів, щоб забезпечити продуктивну робочу обстановку.

Телець
Тельці проходять складний етап у питаннях служби. Ймовірно, ви не повністю задоволені роботою, але поки не варто поспішати з її зміною. Все це викличе поганий настрій протягом дня. Ви повинні намагатися зберігати спокій, навіть якщо ситуація надто дратує. Крім того, краще уникайте дискусій із побратимами чи командиром.

Близнюки
Близнюків чекає напружений день. Можливо, вам доведеться працювати в новій команді чи виконувати не передбачені вашими посадовими обов’язками завдання. При цьому намагайтеся керувати своїми емоціями, оскільки всі ці зміни порушать рівновагу і зроблять вас дуже імпульсивними. Краще уникайте конфліктів, якщо хочете домогтися успіху. 

Рак
Раків чекають нові перспективи у військовій кар’єрі. Якщо почуваєтеся трохи втомленими, в цей день вам варто проявляти терпіння. Доведеться багато співпрацювати не тільки з колегами по службі, а й з командиром. Однак всі зусилля окупляться в довгостроковій перспективі. Крім того, до кінця дня з'явиться більше можливостей для особистого розвитку.

Лев
Цього дня Леви зрозуміють, що необхідно відкласти в сторону всю ту пасивність, яка спостерігалася раніше, і перейти до більш активних кроків. Намагайтеся працювати в команді з побратимами.

Діва
Діви повинні максимально використати свої знання, навички та харизму для досягнення цілей, які поставлені командиром цього дня. Ймовірно, вам доведеться працювати набагато старанніше, щоб отримати те, чого хочете. При цьому намагайтеся зберігати спокій, а також вчіться бути більш гнучкими та обережними при виконанні службових обов’язків.

Терези
На службі Терезів чекає багато турбот. Будьте обережні в рішеннях, які приймаєте, оскільки можете допустити помилку. Уникайте надмірної самовпевненості та не поспішайте при виконанні серйозних завдань. Краще проконсультуйтеся з командиром, який має більший досвід. Також важливо не тільки виконувати свої обов'язки, а й підтримувати гарні відносини з колегами по службі.

Скорпіон
На службі очікується день з багатьма труднощами. Ймовірно, ваше ставлення до ситуацій виявиться трохи песимістичним. Проте, якщо зрозумієте, як все виправити, знайдете силу для розв'язання всіх проблем. Ключем до цього буде впевненість, оптимізм і цілеспрямованість. Також постарайтеся більше спілкуватися з командиром, він точно зможе допомогти у розв'язанні складних питань.

Стрілець
Цього дня Стрільці почуватимуться стурбованими. Можливо, ваші ідеї або пропозиції не отримають підтримки у командира, що викличе поганий настрій. Якщо є завдання, що здаються важкими для виконання, краще зверніться до побратимів за порадою. У цей період варто сконцентруватися на своїх службових обов’язках, уникаючи конфліктів з керівництвом.

Козоріг
Цього дня Козороги виділяться своїм інтелектом і зможуть вразити як побратимів, так і командира. В цілому це вдалий час, щоб ділитися знаннями з іншими. Проте уникайте надмірного хвилювання при доповідях керівництву. Ймовірно, ви позбудетеся від деяких боргів і почнете з великим оптимізмом дивитися в майбутнє.

Водолій
Цього дня Водолії відчують бажання присвятити себе речам, які дійсно потрібні на службі. Будь-яка інша діяльність, яка виходить за рамки інтересів, може викликати конфлікти з побратимами. Вам потрібно прислухатися до того, що підказує інтуїція, оскільки це шлях до успіху і просуванню по кар’єрній драбинці. 

Риби
У цей день виникнуть деякі зміни у службі. Можливо, з'являться нові завдання або обов'язки, які ви погано розумієте. Зверніться за допомогу до побратимів, які мають більше досвіду, щоб якомога швидше адаптуватися до ситуації. В цілому це той день, коли потрібно почати зміцнювати самооцінку і впевненість в собі.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток