Армійський гороскоп на 19 серпня

Армійський гороскоп на 19 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні вам потрібно зібрати всю волю в кулак і не розслаблятися. Розпочату бойову операцію необхідно довести до кінця, інакше наслідки можуть бути більш серйозними, ніж ви очікуєте.

Телець

Вас чекає активний день. Але це анітрохи не повинно вас лякати, адже складнощі не тільки бувають цікавими, а й сприяють злагодженості підрозділу.

Близнюки

Зірки не радять вам сьогодні приймати важливі рішення, особливо фінансові. Існує велика ймовірність, що ви можете зробити помилку в рапорті або журналі обліку. Не засмучуйтеся, зовсім скоро ситуація зміниться.

Рак

Сьогодні у вас буде не найвдаліший день. Але уникнути проблем вам вдасться з легкістю, якщо ви проявите трохи більше уважності та терпіння у повсякденному несенні служби.

Лев

Сьогоднішній день для вас пройде під знаком любові. Здається, ви буквально будете в ній купатися. Насолоджуйтесь моментом, але не втрачайте голови, і дійте за статутом.

Діва

Зірки говорять, що ваш день буде наповнений легкістю, а вечір — безтурботністю. І відсутність термінових завдань зі штабу дозволить вам зробити те, чого ви так давно хочете — добряче виспатися.

Терези

Ваш день обіцяє бути захоплюючим. Зірки говорять, що сьогодні на вас чекає цікаве знайомство або незвичайний захід на тактичному полі. Не пропустіть його.

Скорпіон

Схоже, що ви занадто квапите події останнім часом. Дозвольте собі розслабитися і відпустити ситуацію. Можливо, результати вас порадують вже після закінчення службового дня.

Стрілець

Сьогодні вам потрібно проявити якомога більше терпіння. Інакше існує велика ймовірність, що вас втягнуть у сварку чи конфлікт. Постарайтеся не піддаватися на ворожі провокації.

Козеріг

Останнім часом ви взяли на себе занадто багато посадових обов'язків. І зараз у вашому житті настає час для того, щоб насолоджуватися результатами своєї праці.

Водолій

Зірки радять вам приділити більше уваги сімейному підрозділу. Деякі справи можна відкласти для того, щоб провести приємний день або вечір із ними.

Риби

Сьогодні вам доведеться попрацювати трохи старанніше. Але не впадайте у відчай — результат того вартий, і за свої старання ви отримаєте позачергове звільнення.