Армійський гороскоп на 19 травня 2021 року

18.05.2021
Армійський гороскоп на 19 травня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Середа може стати вельми нелегким днем для представників цього знаку, оскільки обіцяє безліч наказів і директив від командира. Також зірки застерігають Овнів від порожніх розмов і зайвих суперечок — вони не приведуть вас до потрібного результату. 

Телець
Середа стане для вас спокійним днем, але зірки не рекомендують розслаблятися і відкладати чистку зброї, на завтра. Саме час звертатися до людей з важливими проханнями — вони вам точно не відмовлять.

Близнюки
Представників знаку чекає сюрприз, але чи буде він приємним — зірки поки мовчать. Якась новина зі штабу, можливо, змусить вас сьогодні змінити намічений раніше розпорядок дня. 

Рак
Гороскоп на середу для вас, обіцяє позитивну тенденцію просування по військовому званню. Попереду відкриваються широкі горизонти, просто вам потрібно уважніше поставитися до будь-яких пропозицій. 

Лев
Можливо, вам сьогодні вкотре доведеться брати ініціативу у свої руки — сміливі дії неодмінно принесуть успіх будь-якій операції. Емоційна і фізична складові вашого життя в середу помітно поліпшаться, що дозволить знайти душевну гармонію. 

Діва
Обставини, які склалися навколо вас останнім часом, здатні обмежити свободу вибору. Ви немов перебуваєте у вакуумі і не можете вибратися з розташування військової частини. 

Терези
Гороскоп для вас пророкує нові можливості в розвитку кар'єри. Буквально все буде складатися тільки найкращим чином, тож дотримуйтесь військової дисципліни і не нехтуйте посадовими обов’язками.

Скорпіон
Сьогодні ви проведете досить легкий день — протягом доби бойовий дух буде піднесеним, при чому це буде абсолютно несподівано і безпричинно. Спробуйте насолодитися цим станом — він є знаком для вас. 

Стрілець
Середа — вельми непоганий день для того, щоб намітити тактику дій для нових починань як у службі, так і в особистому житті. 

Козоріг
День обіцяє бути спекотним в прямому і переносному сенсах. Вам доведеться багато і напружено попрацювати, але це неодмінно принесе заохочення від вищестоящого керівництва. 

Водолій
Не поспішайте перекладати свої проблеми на плечі підлеглого особового складу — крім вас їх ніхто вирішувати не буде. Зірки підкажуть, як вам потрібно діяти у тих чи інших ситуаціях.

Риби
Обставини можуть дещо вибити вас зі звичної життєвої колії, по якій ви рухалися. Тож про планомірне несення служби не може бути й мови. Саме сьогодні ви можете прийти до важливих висновків, здатним змінити все ваше життя.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток