Армійський гороскоп на 2-3 січня 2021 року

01.01.2021
Армійський гороскоп на 2-3 січня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Не зважайте на дрібниці, перші дні нового року не такі вже й погані. Визначте головні завдання і потихеньку йдіть до мети.

Телець
Не відмовляйтеся від допомоги впливових друзів. Однак будьте обережні з проханнями, щоб не перегнути палицю.

Близнюки
Сьогодні вас можуть мучити сумніви, щодо того як провести вихідні. Не намагайтеся відразу приймати рішення. Довіртеся своїй інтуїції або ж запитайте поради у замполіта.

Рак
Намагайтеся не вкладати гроші в сумнівні справи. Перевіряйте всі благочинні організації. Будьте пильні.

Лев
На службі на вас покладають великі надії. Однак не варто розслаблятись. Потрібно працювати ще вдвічі сильніше. Авторитет у військовому колективі має високу ціну.

Діва
Ваша працездатність на піку. Сьогодні ви можете звернути гори. Використайте це аби в неділю відпочити, переглянути кіно чи послухати правильне радіо.

Терези
Сприятливий дні для удосконалення домашнього затишку, а також для купівлі меблів. Ви давно планували оновити спортивний майданчик.

Скорпіон
Скорпіонам слід бути більш обережними у висловлюваннях. Особливо це стосується діалогів з підлеглим особовим складом. Пам'ятайте, слово не горобець.

Стрілець
У ці дні на вас чекає справжня казка. Чекайте надзвичайний подарунок від другої половинки або несподіваний сюрприз від комбрига.

Козеріг
Субота вдалий день для підписання важливих документів. Але не цього разу. Першого січня слід поновлювати сили.

Водолій
Неділя прекрасний день для того, щоб провести його зі своєю другою половинкою. У кого в планах звільнення, готуйтесь до нового знайомства.

Риби
Зверніть увагу на своє здоров’я. Хронічні застудні захворювання ‒ справа складна й вимагає ретельного обстеження. Особливо в період пандемії.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток