Армійський гороскоп на 2 березня

02.03.2020
Армійський гороскоп на 2 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
Не беріть на себе забагато завдань, критично поставтесь до своїх можливостей. Командир оцінить вашу працьовитість, але якщо ви будете успішно виконувати посадові обов’язки. 

Тельці

Конфлікти на службі переповнять чашу вашого терпіння. Якщо не вийде порозумітися з колегами, візьміть короткочасну відпустку, аби залагодити проблеми на свіжу голову.

Близнюки

Не варто довіряти всьому, що почуєте від колег по службі. Можливо, хтось намагається підірвати ваш авторитет не тільки в колективі, а й в очах командира. Тож будьте розважливі. 

Раки
На роботі можлива плутанина з документами, але вміння прораховувати все наперед допоможе впоратися з підводним камінням. Ваш досвід та військова вправність допоможуть уникнути небажаних перепон.

Леви
Вам вдасться продемонструвати усі свої таланти під час виконання завдань командира. Почуваючись знаменитістю, не спішіть надівати корону, пам’ятайте, що немає незамінних людей. 

Діви
Вам не доведеться воювати за місце під сонцем — спокусливі службові пропозиції  майже у вас в кишені. Головне, частіше заявляйте про свої таланти не тільки побратимам, а й командиру. 

Терези
На службі день мине без пригод. Ви швидко впораєтесь із поставленими завданнями, ще й побратимам встигнете допомогти. Сьогодні зорі віщують вам нове знайомство, яке переросте у міцну дружбу.Скорпіон

Сьогодні побратими відгукнуться на вашу спробу налагодити стосунки в колективі. Завдяки контролю над емоціями ви вдало вирішите усі конфлікти.

Стрільці

Завершіть усі службові справи, і ваша працьовитість принесе приємні заохочення, а можлива премія допоможе вирішити фінансові труднощі.

Козороги
Якщо немає сил, зробіть паузу. Не варто плисти за течією, адже не відомо, куди вона занесе. Попросіть у командира вихідний, аби відновити запаси енергії.

Водолії

Не жертвуйте власними інтересами заради колег по службі. Будьте відвертими й говоріть про свої бажання не тільки побратимам, а й командиру. Розмова буде складною, але дасть корисні плоди. 


Риби
Довіряйте інтуїції та не сперечайтеся через дрібниці з командиром, бо маленький конфлікт може перерости у велику сварку. Будьте обачними та на кілька кроків вперед прораховуйте власні дії.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток