Армійський гороскоп на 2 червня

01.06.2020
Армійський гороскоп на 2 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Ви маєте сьогодні всі шанси домогтися того, що раніше здавалося не під силу. Однак не варто цим зловживати й братися за дійсно небезпечні бойові завдання.

Телець

Початок нового робочого тижня — гарний час для будь-яких починань. Вороги тремтітимуть від вашої відваги. Забракнути може тільки самовпевненості. Тому вище ніс! І вперед до нових звершень.

Близнюки

Всі ваші думки будуть крутитися сьогодні навколо майбутньої відпустки та відпочинку поза розташуванням військової частини. І не дарма, невдовзі у вас з'явиться шанс втілити в реальність свої плани.

Рак

У вас все ще триває період інтенсивного оновлення після ротації. Дослухайтеся до внутрішнього голосу і своїх бажань. Зірки обіцяють вам несподівані, навіть фантастичні на перший погляд перспективи.

Діва

У вівторок можуть трапитись перешкоди на вашому бойовому шляху. Цілком ймовірно, що вам доведеться відшукати стару записну книжку і поновити деякі зв'язки для отримання нових перспектив.

Лев

Ймовірно, сьогодні ваша увага буде зосереджена на проблемі забезпечення вашого підрозділу необхідним майном. Можливі дрібні негаразди, проте вони не стануть перешкодами на вашому шляху до цілей.

Терези

Вам зірки радять відкласти роботу з важливими документами зі штабу. Ймовірність припуститися помилок сьогодні вкрай висока. Найпростіші на перший погляд питання будуть здаватись сьогодні невирішуваними.

Скорпіон

Вам не варто сьогодні приставати на сумнівні пропозиції від порушників військової дисципліни. Чимало з них можуть таїти в собі пастки, про які ви навіть не підозрюєте.

Стрілець

Ваш день сьогодні може бути насичений приємними зустрічами, головне опинитися на потрібній бойовій позиції у потрібний час. Інтуїція вас не підведе і ноги самі дійдуть до потрібного місця.

Козоріг

Сьогодні вам може здатися, що військовий колектив не в захваті від вас і того, що робите, але це помилкове враження.

Водолій

Ви сьогодні матимете справу з паперовою тяганиною, яка загальмує ваше відрядження в район проведення ООС. Приділіть максимум наполегливості, щоб покінчити з цим якомога швидше.

Риби

Творчий підхід до виховання особового складу якщо і не увінчається повним успіхом, то принаймні дасть вельми позитивний результат. Скористайтеся своєю харизмою, щоб справити хороше враження на підлеглих.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток