Армійський гороскоп на 2 квітня

Армійський гороскоп на 2 квітня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Робочий день у представників цього знаку почнеться спокійно та розмірено. Вони зможуть займатися оперативними завданнями, не відволікаючись на корективи начальства. 

Телець

А ось Тельцям щодо спокою пощастить не так сильно. Протягом дня вам можуть дошкуляти докучливі військовослужбовці, тому  увечері головне -  не зірватися  на своїх близьких. 

Близнюки

Здається, у Близнюків почалася канонічна весна. Любов витає в повітрі навколо вашого постійного місця дислокації, наповнюючи щастям кожну хвилину вашого життя. Насолоджуйтесь  цим станом і черпайте  натхнення для роботи.

Рак

На Раків чекають приємні фінансові сюрпризи. Можливо, вони навіть не пов'язані з вашою службовою діяльністю. Хто знає, можливо, саме нова діяльність принесе вам довгоочікуваний достаток.

Лев

Хоч зірки цього дня будуть на боці Львів, постарайтеся не відкладати важливі  питання на потім і впорядкуйте усі накопичені наказами. Тільки тоді ви зможете спокійно видихнути та займатися тим, що до душі.

Діва

На Дів чекають романтичні сюрпризи. Можливо, їх зроблять не ті працівники ЗСУ, з якими ви пов'язуєте спільні плани, однак будьте вдячні за такі знаки уваги.

Терези

У цей день Терези отримають шокуючу новину з генерального штабу. Будьте готові до різких змін і екстреного вирішення ситуації. 

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони не зможуть встояти перед спокусою зробити масштабну покупку. Вас можуть звинуватити у завданні шкоди сімейному бюджету, а такий конфлікт швидко не вирішити.

Стрілець

У цей день Стрільці відчуватимуть непереборну тягу до краси та витонченості. Бажання прикрасити розташування підрозділу буде керувати вами до кінця робочого дня.

Козоріг

Козороги сьогодні ненароком можуть образити близьку людину. Пам'ятайте, що слово - як розривний снаряд у ваших руках, тож будьте обережні у висловах.

Водолій

Починання Водоліїв у цей день приречені на успіх, тому не варто надто перейматися з приводу підсумків на черговій нараді чи інформуванні. Головне - не перестарайтеся з святкуванням вдалого результату проведених навчань.

Риби

Рибам не раз протягом сьогоднішнього дня заважатиме невпевненість у власних силах. Якщо ви продовжите сидіти осторонь, поки командир складає список кандидатів на премію, згодом пошкодуєте про свою пасивність.