Армийський гороскоп на 2 липня 2021 року

01.01.1970
Армийський гороскоп на 2 липня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні, ви відновите свою втрачену емоційну рівновагу. Приводом для цього стане душевна розмова з побратимами. Під час бесіди Ви обговоріть все, що наболіло і відчуєте полегшення.

Телець

Сьогодні, Тільці не будуть звертати увагу на те, що відбувається в навколишньому світі, а постараються докопатися до самої суті речей. Тільки так Ви побачите реальну картину дійсності. Раптом до Вас прийде осяяння, що люди поруч з Вами зовсім не такі, якими хочуть здаватися.

Близнюки 

Гороскоп Близнюків на сьогодні попереджає про те, щоб Ви не намагалися надміру і награно привернути до себе увагу. Після невдалих стосунків Ви спробуєте показати себе в новому світлі. Але метод провокацій - зовсім не те, що Вам потрібно в даний момент.

Рак

Сьогодні Раки будуть діяти за своїм планом, який Ви встановили для себе на день. Це стане причиною Ваших відмов відвідати незапланований захід. Зірки не рекомендують сьогодні позбавляти себе маленьких радощів життя.

Лев

Сьогодні Леви будуть йти на поводу у своїх бажань. Сміливі покупки, порушення дієти та багато іншого загрожують для Вас не дуже хорошими наслідками. Щоб не погіршити стан здоров'я і не спустошити гаманець, не потурайте своїм миттєвим примхам.

Діва 

Зірки сьогодні кажуть про те, щоб Діви були максимально відвертими зі своїми побратимами. Навіть якщо в ході розмови.

Терези 

Ви раптом зрозумієте, що занадто багато часу у вас відбирає інтернет-листування. Тому Ви захочете оптимізувати своє проведення часу і змінить звички. З цих пір Ви будете займатися тільки тим, що приносить користь роботі або Вашому особистому розвитку.

Скорпіон 

Сьогодні ваша допомога може знадобитися близьким вам людям – беріться за цю справу без сумнівів. На конфлікти не йдіть, у суперечки також встрявати не варто, а тим паче забудьте про провокації. Краще мовчки допоможіть.

Стрілець

Стрільці ніяк не зможуть змусити себе працювати. Відсутність на робочому місці керівника звільнить для Вас багато вільного часу, який слід витратити не на розваги з колегами, а на саморозвиток. Це відмінний шанс навчитися чомусь новому.

Козоріг

Максимально використовуйте свої зовнішні дані під час укладення майбутньої угоди. Ваш ораторський талант у поєднанні з ефектною зовнішністю може творити справжні чудеса. Зірки з небес відчувають прихід зірок на погони. 

Водолій

Вам сьогодні належить спілкуватися з дуже неприємною людиною, від якої залежить Ваша подальша доля на робочому місці. Тому наберіться терпіння і прикладіть всі зусилля, щоб справити враження на цю особу, якщо Вам дорога Ваша робота.

Риби

Риби будуть змушені звернутися за допомогою до не дуже сумлінної людини. Не розраховуйте на його безкорисливість. За свою допомогу ця особа попросить Вас вписати його ім'я в організатори Вашого проекту.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток