Армійський гороскоп на 2 липня

01.07.2020
Армійський гороскоп на 2 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представникам цього знака варто сьогодні бути максимально обережними зі своїми висловлюваннями. Ви можете серйозно образити побратима, самі того не бажаючи. Пам'ятайте, що слово — не горобець.

Телець

Гороскоп на сьогодні для вас обіцяє легкий і невимушений день на службі. І попри те, що робочий тиждень в самому розпалі, в четвер ви нарешті зможете не спішити на ранкове шикування.

Близнюки

Не поспішайте сьогодні робити жодних висновків. Вони можуть вивести вас на мінне поле. Спробуйте не дивитися на справи крізь рожеві окуляри і тверезо оцінювати будь-яку ситуацію.

Рак

Прийшов час розставити все на свої місця в розташуванні підрозділу. Ви дещо заплуталися, можливо навіть зайшли в район ворожого обстрілу через власну довірливість. 

Лев

Зірки обіцяють вам насичений добу в наряді: ви проведете день в своєму колективі, і це буде весело. Однак, гороскоп на сьогодні також і попереджає про можливі проблеми зі здоров'ям. 

Діва

Гороскоп на сьогодні рекомендує вам ретельно контролювати дії свого взводу. Категорично не варто говорити нічого, якщо не впевнені в цьому на всі сто відсотків, інакше можете уславитися нечесним командиром.

Терези

Сьогодні представникам цього знаку рекомендується не братися за кілька справ одночасно: за двома «сєпарами» не поженешся, а наслідки можуть бути дуже плачевними. Спробуйте концентруватися виключно на одній меті, тоді все вийде. 

Скорпіон

Представники цього знаку зодіаку потребують підтримки і грамотних порад з боку військових фахівців. Своєю чергою зірки готують вам прекрасний сюрприз, але щоб отримати його, потрібно буде постаратися.

Стрілець

Сьогоднішній день для Стрільців буде нелегким: він здасться представникам знаку дуже довгим і виснажливим. Можливо, ви навіть спіймаєте себе на думці, що хочете, вже скоріше залишити КПП вашої військової частини.

Козеріг

Ймовірно, зірки подарують вам шанс вирішити одну з найважливіших проблем, яка нависла над вашим батальйоном в останній час. Швидше за все, мова йде про забезпечення підрозділу новими зразками озброєння.

Водолій

Ні в якому разі не варто порушувати військову присягу. Всесвіт все пам'ятає, тому якщо ви порушите своє слово — він неодмінно покарає за свідому брехню.

Риби

Гороскоп на сьогодні застерігає вас від зайвих балачок. Однак, четвер також обіцяє вам і вельми приємний сюрприз: сьогодні ви зможете несподівано легко розв'язувати особисті питання з вищим керівництвом військової частини.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток