Армійський гороскоп на 2 жовтня

01.10.2019
Армійський гороскоп на 2 жовтня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Мудрість і витримка супроводжуватимуть вас сьогодні, а тому складні службові справи та завдання даватимуться легко. Полегшено зможете видихнути й після неприємної та серйозної розмови з керівництвом, яка вже давно назрівала.

Телець
Тельцям, пов’язаним з військовою сферою, у цей день варто бути обережним. З однієї сторони астрологи прогнозують вдалий час для того, щоб переконати колег та керівництво у правильності ваших рішень, втім з іншої сторони конфлікти, початі сьогодні можуть тягнутися місяцями. Є висока ймовірність, що суперечка призведе до зриву переговорів та втрати напрацьованого.

Близнюки
Для Близнюків-військовиків у цей день можуть бути характерними емоційні спалахи. Щоб не траплялося конфліктів та травмонебезпечних ситуацій постарайтеся тримати себе в руках. Коли помітите, що починаєте "закипати" — відійдіть у сторону, порахуйте до десяти чи попийте води.

Рак
Сьогодні Ракам легко вдаватимуться контакти з начальством та колегами, переговори проходитимуть успішно. При прийнятті важливих рішень варто дослухатися до свого серця, воно допоможе не схибити. Сімейні Раки можуть очікувати на звістку, яка зробить щасливішими не тільки їх, а й усю рідню.

Лев
Для Левів настав сприятливий час для змін в абсолютно всіх сферах діяльності, як у романтичних стосунках, так і у військовій службі. Вдалими будуть і переїзди, поїздки, зміни напряму діяльності. Вам сьогодні буде характерна підвищена самооцінка, що додасть сил для вирішення службових завдань.

Діва
Військовим науковцям сьогодні краще вдаватиметься робота, за яку потрібно братися руками, а не головою. Тому відпочиньте сьогодні від наукової діяльності та займіться дрібним ремонтом в кабінеті чи то взагалі відпросіться додому, щоб попрацювати в саду.

Терези
Сьогодні ви можете відчувати підвищений апетит — дозвольте собі поласувати чим-небудь смачним, тож жінка нехай приготує своєму захисникові смаколиків, але за умови, що вони будуть ще й корисним. В цей день протипоказана важка їжа, м'ясо.

Скорпіон
Скорпіонам варто бути сміливішими, проявляти більше ініціативи та голосно говорити про свої бажання й наміри. Трішки амбіційності вам не завадить, особливо молодим офіцерам. На службі можна приймати сміливі рішення – головне все заздалегідь спланувати та зважити, щоб не втрапити в халепу.

Стрілець
Зорі прогнозують вам сприятливий час для здійснення запланованих справ, розв'язання службових питань і проблем. Втілення задуманого призведе до бажаного результату. При цьому витрата сил та енергії з вашої сторони видасться мінімальною.

Козоріг
Інтуїція сьогодні допоможе Козерогам у військовій службі. Сміливо покладайтеся на власні відчуття у прийнятті рішень. На тих, у кого немає пари, чекають сюрпризи. Імовірно, сьогодні з вами трапиться захоплива історія, яку внукам навряд чи розкажеш!

Водолій
Астрологи пророкують військовим під знаком Водолія на сьогодні сприятливий день. Проте варто бути уважними й прислухатися до себе. При цьому не бажано вступати у палкі суперечки як з колегами, так і з керівництвом. Вигідні дивіденди принесе час, вкладений у навчання, тому треба задуматися — може таки й справді ад’юнктом стати.

Риби
Сьогодні Риби будуть успішно і досить швидко розв'язувати службові питання. У колективі пануватиме мир і діяти вдаватиметься злагоджено, а керівництво буде налаштоване до вас дуже навіть позитивно. Присвятіть вечір виконанню службових обов'язків, завершення недороблених справ і премія вам гарантована.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток