Армійський гороскоп на 20-21 березня 2021 року

19.03.2021
Армійський гороскоп на 20-21 березня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Вам необхідно покращити свій морально-психологічний стан! Якщо у відділі МПЗ не знайдете допомогу, терміново беріть відгул.

Телець
Носіям цього знака зодіаку не варто куди-небудь поспішати вранці, навіть, якщо це ранкове шикування. Бо керівництво нікуди не запізнюється. Вихідні порадують вас приємними вісточками.

Близнюки
Вихідними необхідно увімкнути холодний розум і побути реалістами. Хтось може на вас донести. Не піддавайтеся емоціям і дійте виважено.

Рак
Для Раків це вдалі вихідні. Зірки обіцяють позитивні результати й зрушення в будь-якій справі, але підказують, що "один розум добре, а два краще". Не бійтеся звернутися до своїх побратимів за порадою.

Лев
Для успіху вам буде мало цілеспрямованості, наполегливості чи працьовитості. Багатьом Левам стане в пригоді обізнаність в бойовому статуті та натівських позначках.

Діва
Ви можете сподіватися на удачу. Вам можуть виділити премію, чи виписати заохочення. Це вихідні матеріальних успіхів.

Терези
Вам шкідливо радіти наодинці. Варто розділити радість з особовим складом. А також приділити увагу власному здоров'ю.

Скорпіон
Вам може виявитися досить важко сприймати чи обробляти  будь-яку інформацію. Краще перекласти свої обов’язки на кого-небудь з підлеглих. Ваше терпіння буде необхідне як повітря.

Стрілець
Ви будете комфортно себе почувати у будь-якому штабі чи оперативному командуванні. Вам на рідкість легко буде виконати ваше завдання за призначенням.

Козоріг
Багатьом представникам знаку спочатку доведеться "розкачатися". Якщо самі не зможете, то знайте — командир допоможе сильним словом. Зірки підказують, що справи підуть вгору в другій половині доби.

Водолій
Ви можете бути надмірно різким, постарайтеся контролювати свої слова та емоції.

Риби
Варто направити свої думки в практичне річище. Ви маєте реальний шанс збагатитися. Але чи досвідом, чи премією — про це зірки замовчують, тому краще йдіть у фінансову службу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток