Армійський гороскоп на 20-21 червня

19.06.2020
Армійський гороскоп на 20-21 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Раптові оборонні закупівлі на цьому тижні застали вас зненацька і стан рахунку, м'яко кажучи, не тішить. Відмовтеся від неважливих закупів на найближчий час і починайте збирати гроші вже сьогодні.

Телець

Вихідні цього тижня ви проведете вельми сприятливо. Поцікавтеся, можливо, хтось із побратимів потребує вашої допомоги, але ніяк не наважиться про це сказати.

Близнюки

Ризик захворіти у вихідні вкрай високий. Найбільш небезпечними є захворювання застудного типу. Зірки радять не відкладати візит до військового шпиталю.

Рак

Вже сьогодні ви побачите, який авторитет у військовому колективі напрацювали. Ймовірно, цієї суботи ваше коло спілкування дещо звузиться, однак не варто турбуватися з цього приводу. 

Лев

Далеко не все вдасться сьогодні так легко, як би того хотілося. Головне, не переставайте намагатися покращити навички володіння зброєю. Якщо ви будете наполегливі, напевно досягнете успіху. 

Діва

Вам сьогодні варто подбати про своє здоров'я та зробити акцент на імунітеті. Зміцнити його вам допоможе подолання смуги перешкод і ранкова зарядка.

Терези

Будьте сьогодні об'єктивні. Мабуть, це головна порада зірок на цей день для вас. Зважуйте свої слова на службових нарадах і відразу думайте про те, до чого можуть призвести ваші вчинки.

Скорпіон

Ви вже сьогодні зможете відчути вагомі зміни як в особистому житті, так і в повсякденному житті підрозділу. Останнім часом ви докладали багато зусиль, щоб залагодити всі негаразди та заповнити прогалини. Очевидно, вам це вдалося.

Стрілець

Головними інструментами та запорукою сприятливого дня для вас сьогодні стануть розсудливість і стратегічне планування. Чим більше ілюзій ви побудуєте, тим жорсткішим виявиться удар об тверду реальність.

Козеріг

У вас сьогодні буквально відкриється друге дихання. Ймовірно, ви самі здивуєтеся тому, що опинитеся готові до розв'язання проблемних питань у батальйоні. Зважте свої можливості, проаналізуйте мету і направте енергію в правильне річище.

Водолій

Ваш гарний настрій помічають усі військовослужбовці, нехай і не говорять про це вголос. Саме в ці дні новий комплект польової форми може відкрити перед вами нові двері.

Риби

Сьогоднішній день позначить початок великих планів і задумів, які ви обмірковуєте вже тривалий час. Ймовірно, цими вихідними вам прийдеться гарно обдумати чергові навчання у вашій військовій частині.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток