Армійський гороскоп на 20 березня

19.03.2020
Армійський гороскоп на 20 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
Не бійтеся нових викликів та завдань. Звертайтесь за допомогою або порадою до побратимів. Це допоможе виконати роботу ще краще та створить позитивний імідж у колективі.

Тельці
День сприятливий для роботи, яка потребує максимальної концентрації уваги та засвоєння нових знань. Не втрачайте можливості відвідати курси, які допоможуть у військовій справі.

Близнюки
Можливо, сьогодні доведеться взяти на себе додаткові зобов'язання. Щоб впоратись зі складними службовими завданнями, не соромтесь просити допомоги в побратимів.

Раки
Ймовірно, ви отримаєте премію як винагороду за наполегливість та бездоганне виконання службових обов’язків. Але давати в борг сьогодні не варто: навіть перевірені люди підвести. 

Леви
Надмірна заклопотаність на службі стане причиною поганого самопочуття. Якщо стане зовсім зле — відвідайте санчастину. Сьогодні вам, як ніколи, необхідні спокій та відпочинок, чого у військовій справі не завжди вдається досягти.

Діви
У вас виникне багато цікавих і перспективних ідей. Не бійтесь висловлювати свої думки командиру та побратимам, ви почуєте багато корисних порад.

Терези
Якщо ви думаєте змінити місце служби, не робіть квапливих висновків та прислуховуйтесь до оточення: ваші товариші зможуть направити вас на правильний шлях.

Скорпіони
На службі проблеми будуть виникати на рівному місці. І щоб швидко їх вирішити, знадобиться допомога командира. Не бійтеся говорити про недоліки, адже всі ми маємо право на помилку. 

Стрільці
Цього дня ви будете занадто імпульсивними, тож намагайтесь контролювати емоції. Давайте собі вдосталь часу на розв'язання конкретних питань. Іноді краще перечекати, аніж потім шкодувати.

Козороги
Сьогодні на вас чекає метушливий день. Можливо, навіть не буде часу пообідати. Але не переймайтеся, адже результат від активної роботи приголомшить не тільки вас, а й ваших колег по службі.

Водолії
Вас переповнюватиме енергія, яку треба використати з максимальною користю. На службі спробуйте розширити своє коло обов’язків або ж почати вивчати щось нове.

Риби
Саме сьогодні варто почати те, про що давно думали, але відкладали на потім. Старт буде не таким важким, як здається. Але у будь-якому випадку залишайтеся на сторожі, адже ніколи не знаєш, у якій засідці очікує ворог.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток