Армійський гороскоп на 20 липня

19.07.2020
Армійський гороскоп на 20 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Понеділок приготував танкістам безліч сюрпризів. Сьогодні вас чекають подарунки від колег і радісні новини від членів вашої сім'ї. Постарайтеся не злякати удачу і провести цей день з користю.

Телець

Вам слід почати довіряти своїй інтуїції. Цей день стане справжнім святом, якщо ви прислухаєтеся до себе і довіритесь порадам військових експертів.

Близнюки

Вам цей день приготував невеликі проблеми на роботі. Сьогодні ви злегка посваритеся зі своїм командиром. Але не переживайте — це ніяк не позначиться на ваших відносинах з колегами.

Рак

Представникам цього знаку слід приділити увагу своєму здоров'ю. Цей день зможе дати вам шанс змінити своє життя в кращу сторону. Крім того, спробуйте відпроситись з вечірнього шикування і приділити трохи часу собі.

Лев

Вам довелося заступити в добовий наряд на цих вихідних, тому понеділок стане для вас неймовірно складним днем. Слідкуйте за тим, що ви говорите своїм близьким.

Діва

Вам сьогодні слід добре відпочити та розслабитися. Ваша продуктивність дуже знизилася через сильну втому. Спробуйте виправити це й упорядковувати своє здоров'я. Зірки радять звернутись до військових медиків..

Терези

Вам необхідно розібратися зі своїм фінансовим станом. Ви витрачаєте більше ніж заробляєте, а це негативно відбивається на вашому грошовому забезпеченні. 

Скорпіон

Ви сьогодні отримаєте дуже несподівані новини зі штабу. Цей день стане для вас випробуванням, але вечір подаруй безліч радісних миттєвостей.

Стрілець

Цього дня ви матимете змогу зрозуміти, хто є справжнім братом по зброї. Цей день стане певною межею, переступивши за яку ви отримаєте відповіді на всі свої питання.

Козеріг

Вам сьогодні слід провести день з сімейним підрозділом, а вечір на одинці. Спробуйте налагодити відносини з коханою людиною і поговорити з друзями. 

Водолій

Ви потрапите у немилість до старшини. Протягом усього дня вас чекають невдачі і розчарування. Але не турбуйтеся, цей день дасть вам відповіді на безліч питань.

Риби

Вам сьогодні буде легко і весело. Все, що ви запланували — вийде, а вечір стане справжнім святом. Постарайтеся спланувати всі стратегічні цілі на найближче майбутнє.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток