Армійський гороскоп на 20 лютого

19.02.2020
Армійський гороскоп на 20 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогоднішні події змусять вас взяти на себе більше відповідальності за побратимів та підлеглих. Але пам'ятайте, що не варто вирішувати за інших. Особливо за власного командира. 

Телець
У цей день ви обов'язково зробите щось корисне та продуктивне Всі питання, пов’язані з поставленими командиром завданнями, вдасться вирішити згідно з особистим планом. Не соромтесь приймати похвалу за зроблене від побратимів та керівництва.


Близнюки

Сьогодні варто впоратися з надмірною тривогою, яка може призвести до нестабільності у питаннях служби. Знайдіть джерело вашого неспокою і довіряйте рекомендаціям побратимів. А слушна порада від командира дозволить відновити душевну рівновагу. 

Рак

Сьогодні Раки отримають шанс дізнатися, чого насправді хочуть не тільки від служби, а й від життя загалом. Настане час рішучих дій, не соромтеся радитися з побратимами. 

Лев
Сьогодні можуть надійти пропозиції від командира щодо службового зростання. Скористайтесь цією нагодою. Уповільніть свій темп служби до комфортного вам рівня.

Діва

Нові можливості з'являться вже незабаром. Ви легко подолаєте будь-які труднощі, але варто дослухатися до порад небайдужих людей. Схоже, удача повертається до вас разом зі щасливими змінами.


Терези

День обіцяє вам жагучий службовий роман. Та об’єктивно оцінюйте ситуацію. Не варто з головою 
поринати у те, що може призвести до труднощів у службі та в особистому житті. Аби подолати спокуси, візьміться за роботу. 


Скорпіон

Доба обіцяє значні зміни на службі. Нестандартні ситуації вимагатимуть ініціативи, і вашу активність помітить командир. Не беріться за те, у чому сумніваєтесь, або ж спробуйте працювати у парі з колегою. 


Стрілець

Можливо, сьогодні все піде не за планом. Але військовий вишкіл стане у пригоді, і ви візьмете на себе відповідальність за проколи й недоліки. Вище керівництво оцінить вашу сміливість. 

Козоріг

Сьогодні можливі юридичні проблеми. Не панікуйте, якщо не зможете впоратися самотужки, вмикайте Юрисконсульт на Армія FM. Тут ви знайдете корисні поради на актуальні питання й проблеми. 


Водолій

Командир сьогодні буде у гуморі, тож не втрачайте нагоди розв'язувати нагальні питання. Удача на вашому боці, за умови ініціативності та наполегливості.

Риби

День буде стабільним і спокійним. Постарайтеся більше часу проводити наодинці. Це допоможе краще сконцентруватися на виконанні службових обов’язків і розпоряджень керівництва. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток