Армійський гороскоп на 20 вересня 2021 року

Армійський гороскоп на 20 вересня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні ви отримаєте реакцію на свої дії, яка може Вам не сподобатися. Відокремлюйте конструктивні зауваження. Ніколи не пізно змінити тактику. У вас достатньо часу для того, щоб як слід опрацювати ситуацію.

Телець
Цей день надзвичайно сприятливий для планування. Можливі приємні знайомства, не виключені найромантичніші несподіванки. Вечір підходить для відвідування урочистих заходів.

Близнюки
Будьте обережні і не говоріть нічого, не подумавши.Також варто прислухатися до своїх почуттів. Дозвольте емоціям взяти гору. Поруч з вами є чимало хороших людей — йдіть за ними.

Рак
Сьогодні ви відчуєте потужний приплив позитивної енергії, а це значить, що у вашому житті можуть з'явитися дуже приємні і цікаві люди. Ці люди зарядять вас натхненням. Проявіть трохи більше сміливості.

Лев
Військовим Левам удача сама піде в руки, сьогодні тримайте її міцно. Солдат Рак має абстрагуватися від усіх турбот та проблем нав’язаних  товаришами по службі.

Діва
Сьогодні карма — це потужна сила, тому можете очікувати цікавою розплатою за добрі справи, які ви зробили в недавньому минулому. Це буде дуже повчальний день — він викладе вам безліч цінних уроків, у тому числі покаже істинні обличчя деяких колег.

Терези
Вам потрібно чітко розділяти службу і особисте життя і проводити більше часу з людьми, чиє суспільство радує вас і надихає. Якщо протягом кількох днів Ви будете приділяти цьому більше часу, ніж роботі, чи це призведе до кінця світу.

Скорпіон
Сьогодні ви будете налаштовані на бойовий лад, так що саме час відправитися в найближчий спортзал.

Стрілець
Це хороший день для здобуття бажаних результатів в будь-якій сфері. Сьогодні досяжні будь-які цілі. Одним словом, хто хоче —
той доб'ється!

Козоріг
Якщо Ви висловите свою думку і проявите наполегливість, то зможете дуже багато чого змінити. Приготуйтеся до розмови на складні теми і довіртеся своїм емоціям в пошуку потрібних аргументів.

Водолій 
Хтось із ваших товаришів поводить себе досить дивно, на що більше не можна закривати очі. Не бійтеся шукати причини того, що відбувається. Ви будете дуже раді згодом, що надійшли саме так.

Риби 
Те, що вам не доводиться бігти стрімголов і робити мільйон речей одночасно, ще не означає, що ви не здатні виявляти розумову активність і продуктивно нести службу. Позитивна енергія допоможе розгледіти хороше навіть у найскладніших ситуаціях.