Армійський гороскоп на 20 жовтня 2020 року

Армійський гороскоп на 20 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Зірки радять провести час із сімейним підрозділом. Попри те, що вівторок буде досить складним для вас — ви зможете знайти рівновагу та зробити все максимально добре.

Телець

Гороскоп радить дати волю своїм емоціям і почуттям на консультації у військового психолога. Говоріть, що думаєте і не думайте про наслідки. Будьте уважні до деталей і реакцій.

Близнюки

Вам потрібно звернути увагу на своє самопочуття. Якщо ви відчуєте втому після добового наряду — відпочиньте. А якщо, навпаки, приплив сил — старанно попрацюйте.

Рак

Варто уважно стежити за знаками, які вам надає Всесвіт. Вони приведуть вас до нових бойових звитяг і дадуть можливість здобути успіх.

Лев

Гороскоп радить відпочити від роботи. Візьміть вихідний, насолодіться зустріччю з побратимами або прогулянкою на самоті. У будь-якому випадку вам необхідне "перезавантаження".

Діва

Гороскоп рекомендує розв'язувати питання, які давно цікавлять. Дайте собі можливість подбати про себе і розслабитися. Перестаньте думати про проблеми підлеглих офіцерів.

Терези

Будьте уважні до деталей. Ви зможете викрити ворожого розвідника, який маскується серед ваших друзів, і "усунути" його зі свого оточення та свого життя.

Скорпіон

Гороскоп радить присвятити цей день веселощам і радощам. Забудьте про те, що заважає вам відпочити. Насолоджуйтеся життям і часом, проведеним поза розташуванням вашої військової частини.

Стрілець

Зірки радять звернути увагу на стан вашого грошового забезпечення. Спробуйте зосередитися і почати щось нове. Крім того, на вас чекає важлива новина.

Козоріг

Гороскоп рекомендує кинути все і вирушити в короткострокову відпустку. Справи на роботі та в сім'ї підуть краще, якщо ви зможете вирішити їх із "чистою" головою.

Водолій

Навколо вас згущуються хмари. Ви на порозі битви за власну гідність і честь. Будьте уважні та не помиліться при виборі соратників.

Риби

Потрібно зважитися на відчайдушний крок, який ви довгий час відкладали на потім. Пам'ятайте, те, за що ви були готові померти сьогодні, може втратити будь-який сенс завтра.