Армійський гороскоп на 2021 рік

Армійський гороскоп на 2021 рік

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати наступний 2021 рік, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу". 

 

 

 

 

 

Овен
Для Овнів 2021 рік — це нові можливості. Для когось — навчання в Національному Університеті оборони України, для когось — нові друзі та однодумці. Цей рік для вас буде одним з найвдаліших і найуспішніших. 

 

Телець
Тельців у 2021 році чекає успіх в кар'єрі. Вища посада чи чергове військове звання – це ви дізнаєтесь вже найближчим часом! Також може змінитися і статус в особистих стосунках. Тельці можуть стати або вільними, або зв'язати себе тенетами шлюбу.

 

Стрілець
Стрільцям у 2021 році варто зайнятися собою. Ви відкриєтесь з нового боку – проявите себе у вмінні організувати людей, згуртувати однодумців, збирати команду. Якщо Стрілець перебуває у відносинах, у нього можливе поповнення в родині.

Близнюки
У рік Бика життя Близнюків розвиватиметься дуже стрімко. Можете сміливо будувати плани, навчатися, виходити на якісно новий рівень. Секрет вашого успіху, в першу чергу, буде ховатись в умінні знаходити спільну мову з побратимами та рідними людьми.

 

Рак
Більшість Раків дивляться у 2021 рік з оптимізмом і вірять, що він буде кращим за попередній. У році Білого металевого Бика вам потрібно діяти сміливо і швидко. На вас чекає багато труднощів, але ви зможете їх всіх подолати. 

Лев
У 2021 році зірки радять Левам навчитися стримувати емоції. Якщо хочете плідного року — слід відкинути лінь, наполегливо працювати й вчасно зменшувати оберти. Ви отримаєте свободу дій і все,  чого досягнете – буде винятково вашою заслугою. 

Діва
Найнеймовірніші події в любовній сфері трапляться з самотніми представниками вашого знаку зодіаку. Можливе навіть кохання з першого погляду. Спробуйте бути не бути занадто сором’язливими, щоб не пропустити цей шанс на яскраве особисте щастя. 

Терези
У Терезів є всі шанси обійняти керівні посади в прийдешньому році. Проте вкрай важливо вчасно виявити найкращі зі своїх якостей. Хороша репутація Терезів — запорука успішної військової кар’єри у 2021 році.

Скорпіон
У 2021 році Скорпіонам зірки радять тримати при собі свою зайву запальність і емоційність. Емоції можуть створити проблеми не тільки в спілкуванні з вашим командиром, але і з близькими вам людьми. 

Стрілець
У новому році Стрільців чекає пора розширення можливостей. Ви зможете збагатити свої знання написавши рапорт, щодо навчання на курсах,  розширити коло спілкування, знайти однодумців. Слід брати стільки знань і знайомств, скільки зумієте подужати. Ви також зможете взяти участь в цікавих проєктах і масштабних військових навчаннях. 

Козоріг
У 2021 році Козероги житимуть активним і насиченим життям. На вас чекають багато звершень, як в професійному плані, так і в домашніх справах. Ви цілком будете здатні витримати високий темп, який задасть рік Бика, якщо знайдете час і можливості для періодичного відпочинку. 

Водолій
У цілому 2021 рік сприятливий для Водолія: він буде здоровий, фінансово забезпечений, майже завжди в гарному настрої. Крім цього, у рік Бика Водолій зуміє знайти застосування талантам, які раніше були не надто затребувані. Креативність і вміння приймати блискавичні рішення допоможуть досягти успіху в службі та особистому житті. 

Риби
Протягом усього року Бика багато проблем Риб вирішаться самі собою, і це помітять оточуючі. Зірки радять представникам знаку з вдячністю приймати подарунки долі і не поширюватися про це, щоб не стати об'єктом заздрощів і маніпуляцій.