Армійський гороскоп на 21-22 березня

20.03.2020
Армійський гороскоп на 21-22 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам доведеться взятися за ті службові питання, які ви звикли відкладати "на завтра". Зате ввечері на вас чекає приємна зустріч, яка дозволить вам розслабитися.

Телець

Цими вихідними варто задуматися про вкладення грошей. Настає вдалий період для просування у квартирній черзі.

Близнюки

Вам вдасться завдяки своїй наполегливості та працьовитості довести комусь із товаришів по службі, що ви здатні на більше. Це ознаменується зміцненням вашого авторитету зразкового військовослужбовця.

Рак

На вихідних варто подумати про свій егоїзм. Іноді для поліпшення морально-психологічного стану, потрібно не так вже й багато зусиль.

Лев

Вам не варто цими днями позичати грошей і роздавати марні обіцянки. Хороший період для початку змін: як у тилу, так і по флангам.

Діва

У представників цього знаку будуть напружені вихідні. Бойові завдання будуть потребувати від вас оперативності і підвищеної уваги. 

Терези

Цей час варто приділити визначенню свого місця в строю вашого підрозділу. Не чекайте на допомогу від близького оточення, дійте самостійно.

Скорпіон

Цей знак буде дуже чуйний до конструктивної критики, що позначиться на їхній службі. Вечір краще провести на свіжому повітрі або у веселій компанії.

Стрілець

Ви цими вихідними зможете отримати прихильність начальника складу, який відіграє важливу роль уже в найбличжий час.

Козоріг

Вам пора починати готуватися до багатонаціональних навчань: виберіть вид спорту, який підходить саме вам, і попросіть про підтримку кращих спортсменів військової частини!

Водолій

Вам варто подумати над новою тактикою, яка надасть перевагу вашому підрозділу при зіткненні з противником. Однак не варто обговорювати свої плани з колегами або начальством.

Риби

Рибам варто уважніше поставитися до другої половинки вашого сімейного підрозділу, яка скаржиться на брак романтики і уваги від вас.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток