Армійський гороскоп на 21-22 листопада 2020 року

Армійський гороскоп на 21-22 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

На вас може навалитися багато роботи, до якої додасться ще й чимало наказів і директив. Напишіть список і від пункту до пункту виконуйте заплановане.

Телець

Гороскоп говорить, що вам слід вкладати гроші в себе. Як в процедури для здоров'я, так і в якісну снарягу. Вам це зараз необхідно.

Близнюки

Не приймайте занадто поспішні рішення на любовному фронті, спочатку подумайте про наслідки. Зорі віщують дуже активні вихідні, тому потрібно зарядитися силами.

Рак

У вас з'явиться маса ідей з приводу того, як отримати бонус до грошового забезпечення. Гороскоп радить вибрати варіант, який буде максимально комфортним для вас.

Лев

Для цих воїнів вихідні можуть здатися не з легких, але результат буде коштувати витрачених набоїв. Якщо особливих робочих справ немає, то займіться самовдосконаленням.

Діва

Представникам цього знаку пощастить в коханні так, як ніколи. Вони зможуть зустріти посестру, в яку не просто закохаються, а й зрозуміють, що перед нею справжній друг.

Терези

Зірки пророкують, що днями у вас відбудеться важлива і цікава зустріч, яка згодом вплине на розвиток військової кар’єри.

Скорпіон

Вам потрібно тримати під контролем свої слова. Більшість доган та зауважень, які можуть статися, будуть пов'язані саме з зайвою балакучістю.

Стрілець

Цей час ідеально підходить для розслаблення і роздумів про істинні цінності. Зірки радять знайти час для сімейного підрозділу і влаштувати спільну вечерю.

Козоріг

Якщо на вас напала хандра, постарайтеся акцентувати увагу на позитивних моментах. І пам'ятайте: ви можете змінити ситуацію на полі бою в будь-який момент.

Водолій

Вам варто присвятити вихідні відпочинку після польового виходу. Не обов'язково проводити весь час вдома, краще запросіть друзів на каву і проведіть вечір в їхньому товаристві.

Риби

Якщо ви вже давно планували, але ніяк не могли взятися за активний і здоровий спосіб життя — зараз саме час це зробити. Перегляньте свій раціон харчування і проконсультуйтесь з лікарем у військовому шпиталі.